«Межа Фундації» Айзек Азімов

«Межа Фундації» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
155 переглядів
155 переглядів

Про книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова

Тим читачам, які є прихильниками романів, написаних у науково-фантастичному жанрі, однозначно треба прочитати «Межу Фундації», яка вийшла у 1982-му після тривалої перерви довжиною в цілих 30 років. Роман А. Азімова є четвертою книгою у семитомному циклі «Фундація» і складовою 19-томника «Історія майбутнього».

Тут читач житиме у просторі, де відтепер єдиною владою у всьому світі є населена унікальними роботами Перша Фундація, оскільки Другу було остаточно знищено. Але радник Тревайз помічає дивні речі, які обов’язково треба пояснити. Невже хтось впливає на Першу Фундацію і до чого тут наша Земля – з’ясувати це можливо лише занурившись у сюжет цього незвичайного роману.

Ми пропонуємо вам скачати книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), використовуючи найбільш комфортний для вас формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цікаво дізнатися, в чому звинуватили екс-офіцера Тревайза, яку таємну місію йому було доручено і яку роль у цій всій захоплюючій історії зіграє професор Пелорат, що шукає колиску людства.

Читати онлайн книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова українською мовою — справжнє задоволення для тих, хто прагне розгадати таємниці, аби згодом перейти до нових пригод, описаних у наступних частинах циклу. Тут є над чим замислитись: можливо, автор розгадав сенс існування нашої Галактики?

Завантажити безкоштовно книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *