«Межа Фундації» Айзек Азімов

«Межа Фундації» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2965 переглядів
2965 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Межа Фундації» Айзека Азімова (анотація)

Тим читачам, які є прихильниками романів, написаних у науково-фантастичному жанрі, однозначно треба прочитати «Межу Фундації», яка вийшла у 1982-му після тривалої перерви довжиною в цілих 30 років. Роман А. Азімова є четвертою книгою у семитомному циклі «Фундація» і складовою 19-томника «Історія майбутнього».

Тут читач житиме у просторі, де відтепер єдиною владою у всьому світі є населена унікальними роботами Перша Фундація, оскільки Другу було остаточно знищено. Але радник Тревайз помічає дивні речі, які обов’язково треба пояснити. Невже хтось впливає на Першу Фундацію і до чого тут наша Земля – з’ясувати це можливо лише занурившись у сюжет цього незвичайного роману.

Ми пропонуємо вам скачати книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), використовуючи найбільш комфортний для вас формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цікаво дізнатися, в чому звинуватили екс-офіцера Тревайза, яку таємну місію йому було доручено і яку роль у цій всій захоплюючій історії зіграє професор Пелорат, що шукає колиску людства.

Читати онлайн книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова українською мовою — справжнє задоволення для тих, хто прагне розгадати таємниці, аби згодом перейти до нових пригод, описаних у наступних частинах циклу. Тут є над чим замислитись: можливо, автор розгадав сенс існування нашої Галактики?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Межа Фундації» Айзека Азімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *