«Межа людини» Ігор Сілівра

«Межа людини» Ігор Сілівра

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
637 переглядів
637 переглядів

Про книгу «Межа людини» Ігоря Сіліври

Якщо ви полюбляєте симбіоз постапокаліптичного жанру з космічною фантастикою, книга «Межа людини» прийдеться вам до смаку. У захоплюючій пригодницькій епопеї Ігор Сілівра пропонує всім бажаючим відправитися з головними героями на порятунок всього людства після знищення нашої планети. Загадкова аномалія зруйнувала більшу частину Сонячної системи, включаючи Землю, а людство було розкидане по різних орбітальних кластерах невеличких планетарних поселеннях, в кожному з яких – свої закони та спосіб життя.

На одній з таких карликових планет опинився головний герой книги – Камеяма Джіро, якому дивом вдалося врятуватися у спеціальній капсулі. Він став свідком загибелі Землі і розумів, що дуже скоро перед людством постане нова загроза. Разом з однодумцями андроїдом Октаном та генетично пристосованою для перельотів Надією – Камеяма розробляє план порятунку людей, розкиданих по всьому космічному простору. Але спочатку треба дослідити свою планету та зрозуміти, де проходить межа між місцевими мешканцями та представниками інших поселень.

Роман «Межа людини» захоплює яскравими й атмосферними описами далекого майбутнього, в якому особлива увага приділяється новітнім космічним технологіям, миттєвим переміщенням у просторі, дивними можливостями спілкування на відстані.

Але на перший план виходить психологічна складова – у мегарозвинених локаціях люди також підкоряються емоціям, вчаться долати свої страхи та розв’язують моральні дилеми. Почуття совісті, правди, честі, взаємодопомоги гостро стоять перед людством, адже далеко не кожен може їх виявити у критичні моменти.

Ця книга не лише відкриває альтернативний світ у фантастичному розрізі, а й застерігає від ймовірних катаклізмів і соціальних катастроф, налаштовує на міркування щодо власної відповідальності за долю оточуючих і навіть усього людства, доводить, що люди можуть бути одночасно однаковими й різними.

Якщо ви вирішите скачати «Межа людини» Ігоря Сіліври, ви знайдете цей роман у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо читати онлайн цю фантастичну історію безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Межа людини» Ігоря Сіліври

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *