«Межі пристойності» Лана Вернік

«Межі пристойності» Лана Вернік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
169 переглядів
169 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Межі пристойності» Лани Вернік (анотація)

Ця історія трапилася не так давно, в Україні.

Коли я її почула, то перше, що подумалося — ТАК НЕ БУВАЄ!

У героїв складні долі, неоднозначне оточення, котре вимагає дотримання певних правил, щоб бути ПРИСТОЙНИМИ ЛЮДЬМИ. От тільки, часто ми не помічаємо різниці між “БУТИ” і “ЗДАВАТИСЯ”.

Поспілкувавшись більше з оповідачем я зрозуміла, що хочу записати цю історію.

ІМЕНА і МІСЦЯ подій ЗМІНЕНО.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Межі пристойності» Лани Вернік українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Межі пристойності» Лани Вернік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *