«Мігрант» Марина та Сергій Дяченко

«Мігрант» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1247 переглядів
1247 переглядів

Про книгу «Мігрант» Марини та Сергія Дяченко

Пропонуємо читати онлайн книгу «Мігрант» Марини та Сергія Дяченко українською мовою – черговий шедевр талановитих письменників в жанрі сучасної фантастики. Роман зацікавить кожного поціновувача гостросюжетної літератури та подарує десятки годин захоплюючого сюжету.

Андрій Строганов нарешті відправляється в космічну подорож. Він пішов на велику жертву – розплатився за візу до іншої планети двома роками власного життя. Чоловік не пам’ятає, що трапилося з ним в минулому. Він не знає, що зараз відбувається на Землі, але щиро сподівається, що з близькими йому людьми все гаразд.

Герой книги «Мігрант» опиняється в скрутному становищі. Планета, на яку він прибув, поступово вмирає. Донедавна прекрасні пейзажі цього світу перетворюються в гори руїн та попелу. Ніхто не може завадити катастрофі. Затамувавши подих, місцеве населення чекає кінця світу.

Андрій хоче врятувати планету, проте він розуміє, що не зможе впоратись самотужки. Чоловік намагається зібрати команду відважних хлопців, проте він не може бути впевненим в своїх союзниках. Залишається лише надіятись, що підлеглі підуть за ним до кінця.

Чим закінчиться боротьба земного гостя з жорстоким ворогом? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Мігрант» Марини та Сергія Дяченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Роман став третьою частиною серії «Метаморфози».

Завантажити безкоштовно книгу «Мігрант» Марини та Сергія Дяченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мігрант» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *