«Мій бос – ідіот» Томас Еріксон

«Мій бос – ідіот» Томас Еріксон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
433 переглядів
433 переглядів

Про книгу «Мій бос – ідіот» Томаса Еріксона

Книга «Мій бос — ідіот» є важливим посібником для тих, хто хоче створити доволі ефективну модель взаємодії між начальством та їхніми підлеглими. Прочитавши її, ви зможете дізнатись про те, якими бувають боси та які методи управління вони використовують. За словами Еріксона, згідно з манерою керувати, спілкуватись та поводитись, їх можна поділити на чотири типи — червоні, жовті, зелені та сині.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Мій бос — ідіот» Томаса Еріксона українською мовою, ви детально ознайомитесь з кожним типом та зможете самостійно визначити, до якого з них належить саме ваш бос. А також з’ясувати, якими методами ви користуєтесь при спілкуванні на роботі, адже у книзі наводяться методи та теорії, якими люди користуються при взаємодії з начальством та колегами.

Автор іронічно співчуває тим людям, які не можуть вибудувати правильну систему комунікації на роботі, адже в них бос — ідіот. Також Еріксон наглядно демонструє приклади поганого керування та ймовірні шляхи подолання підлеглими даної проблеми.

Скачати книгу «Мій бос — ідіот» Томаса Еріксона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Завантажити безкоштовно книгу «Мій бос – ідіот» Томаса Еріксона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мій бос – ідіот» Томаса Еріксона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *