«Мій дід танцював краще за всіх» Катерина Бабкіна

«Мій дід танцював краще за всіх» Катерина Бабкіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4776 переглядів
4776 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної (анотація)

Книга «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної відноситься до серії оповідань, де в кожній криється своя історія ― історія окремої сім’ї. Але чому пам’ять про Другу Світову війну, пору Голодомору, початок ХХ століття на Харківщині, лихі дев’яності й навіть еміграцію напередодні військових дій на Донбасі об’єднує ці родини?

Перший рік, як Україна здобула свою незалежність. Також цей рік став першим кроком у шкільне життя для багатьох першачків, а для деяких з них ― роком, коли вони зустріли друзів усього свого життя. На сайті ви можете читати онлайн книгу «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної українською мовою.

Тут про поняття честі незалежно від того, що часи та життя змінюються. Про любов, долю і те, наскільки тісно вони зв’язані між собою. Про особливі відносини всередині родинного світу, наскільки повною не була би родина. Про війну та про те, що вимовити язик не повертається. Про те, що навіть не передати на словах. Про пам’ять ― про минуле, яке слід пам’ятати і завдяки якому сьогодні кожен з нас є таким, яким він є. І ще багато про що, про таке звичайне й зрозуміле на перший погляд, але таке чуттєве, інколи складне та справжнє ― людське.

Для змоги читати офлайн можна скачати книгу «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної

2 відповіді до “Мій дід танцював краще за всіх”

  1. Маргарита Маргарита сказав:

    Книгу Катерини Бабкіної «Мій дід танцював краще за всіх» можна схарактеризувати декількома словами — невеличкі історії з життя. Читаючи її по неволі проводиш паралель з власним буттям. Рекомендую скачати та насолодитись справжніми історіями які захоплюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *