«Мій дух як ніч» Джордж Гордон Байрон

Вірш «Мій дух як ніч» Джордж Гордон Байрон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1583 переглядів
1583 переглядів

Вiрш «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона

Мій дух як ніч. О, грай скоріш!
Я ще вчуваю арфи глас,
Нехай воркує жалібніш
І тішить слух в останній час.
Як ще надія в серці спить,
Її розбудить віщий спів.
Як є сльоза, вона збіжить,
Поки мій мозок не згорів.
Але суворо й смутно грай,
Додай жалю в свій перший звук.
Молю тебе, заплакать дай,
Бо розпадеться серце з мук.
Воно в собі терпить давно,
Давно вже в ньому вщерть образ,
Як не поможе спів, воно
Од мук тяжких порветься враз!

Аналiз вiрша «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона

Вірш «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона став частиною циклу «Єврейські мелодії», який поет написав, надихнувшись Старим Завітом. Він так захопився читанням Біблії, що це почало впливати і на творчість. Найбільше Байрона цікавили навіть не драматичні події, що описувались у головній християнській книзі, а емоції людей, про яких там йшлося.

Як виявилось, у їх душах вирували пристрасті, про які ніхто й не здогадувався. А видатний поет вирішив переспівати деякі старозавітні історії, додавши до них дещо від себе. Наприклад, настрій творів став більш романтичним, а от на долю героїв випало більше випробувань, що потребувати прояву мужності. При цьому тема самотності і відчаю залишилась серед основних.

Для ліричного героя характерним є вираження душевного болю, своїх переживань і страждань, які стають зрозумілими, коли відкривається картина того, на яку руїну перетворились колишні ідеали і те, що приносило колись радість. Дійовими особами у даному творі виступають цар Саул і юнак Давид. Байрон описує звернення Саула до хлопця, який вміє грати на арфі так прекрасно, що душа слухача отримує невимовне задоволення від цих божественних звуків.

Цар, всередині якого живе багато болю і важких образ, хоче відчути, що душа його ще не закам’яніла, що вона ще жива. Можливо, пісня музиканта Давида пробудить у його серці надію…

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Мій дух як ніч” Джорджа Байрона українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Мій дух як ніч» Джорджа Гордона Байрона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *