«Мій кримінальний бос» Ольга Вісмут

«Мій кримінальний бос» Ольга Вісмут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
794 переглядів
794 переглядів

Короткий зміст книги «Мій кримінальний бос» Ольгі Вісмут (анотація)

— Їдь, — каже він жорстким тоном. — Із цього району, а краще з міста. Або взагалі з країни. Зроби, як я сказав — і з тобою нічого не станеться.

Від його слів стає страшно.

— Паша… це… це жарт? — мій голос тремтить.

Островський хитає головою:

— Мені час. Приємно було побачитись.

— Що? Побачитись?

Усередині спалахує раптова злість. Я схоплююся. Біжу за ним у коридор.

— Островський! Поясни! Що ти накоїв? Куди ти мене втягнув?

Але він іде, залишаючи мене одну.

П’ять років тому він кинув мене за день до весілля. Я не встигла навіть сказати, що вагітна. Просто зник. А тепер повернувся, щоб зламати мій маленький світ.

Які б таємниці не приховував Павло Островський, їм не зрівнятися з моєю.

Я ніколи не зізнаюся, що в мене є донька… від нього.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мій кримінальний бос» Ольгі Вісмут та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мій кримінальний бос» Ольгі Вісмут: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мій кримінальний бос» Ольгі Вісмут і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мій кримінальний бос» Ольгі Вісмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *