«Мій світ» Сніжана Федорова

«Мій світ» Сніжана Федорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Мій світ» Сніжани Федорової

Книга «Мій світ» – збірка щирих, пронизливих і хвилюючих оповідань від досить юної письменниці, яка ще навіть не закінчила школу. Сніжана Федорова написала перший твір, який увійшов до цієї збірки, у десять років – це була розповідь про сімейного улюбленця кота Раптора, з яким було пов’язано багато цікавих традицій родини. Згодом книга поповнилася ще трьома новелами пригодницького та фентезійного жанрів – «Поки мама на роботі…», «Хранитель острова» та «Принцеса з планети Арізани».

Ці оповідання дарують читачам зовсім різний настрій: вони захоплюють дивними фантастичними пригодами на чарівній планеті, змушують напружено слідкувати за авантюрами підлітків у звичайній реальності та розв’язанням нелегких моральних дилем, занурюють у домашній затишок з безліччю кумедних ситуацій. Сніжана впевнена: такі історії є в кожної людини. У них ми втілюємо свої мрії та прагнення, хочемо розповісти світові про найдорожче, що в нас є, намагаємося розкрити свої емоції та набутий життєвий досвід.

Збірка «Мій світ» невеличка за обсягом, проте кожна новела захоплює своєю динамікою, інтригами і вражає несподіваними кінцівками. Головні героїні кількох творів сестрички Аннє і Моліна запрошують читача у цікаву подорож до інших планет Всесвіту, пропонують допомогти казковій принцесі захистити нещасних тварин і показують, яким цікавим є їхнє життя в родині.

Через усі пригодницькі сюжети червоною ниткою проходить відчайдушна боротьба Добра зі Злом, що є справжнім наочним посібником з життєвої мудрості та кращих моральних якостей для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Цю книгу буде цікаво читати онлайн не тільки дітям і підліткам, а й тим дорослим, хто мріє повернутися в дитинство й відчути навколо себе казку. Своїми яскравими творами письменниця доводить: той, хто вміє бачити у звичайних повсякденних речах справжні дива – найщасливіші люди на світі.

Пропонуємо скачати «Мій світ» Сніжани Федорової в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви знайдете у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Мій світ» Сніжани Федорової

Завантажити книгу «Мій світ» у форматі:

Рекомендації

Бузковий дим
Бузковий дим Олена Дукельська
Місто квітів
Місто квітів Володимир Ярий
Відьомські війни
Відьомські війни Віта Зайченко
Повернення Колобка
Повернення Колобка Володимир Ярий

Відгуки на книгу «Мій світ» Сніжани Федорової

Комментарии для сайта Cackle