«Мій світ» Сніжана Федорова

«Мій світ» Сніжана Федорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
978 переглядів
978 переглядів

Про книгу «Мій світ» Сніжани Федорової

Книга «Мій світ» – збірка щирих, пронизливих і хвилюючих оповідань від досить юної письменниці, яка ще навіть не закінчила школу. Сніжана Федорова написала перший твір, який увійшов до цієї збірки, у десять років – це була розповідь про сімейного улюбленця кота Раптора, з яким було пов’язано багато цікавих традицій родини. Згодом книга поповнилася ще трьома новелами пригодницького та фентезійного жанрів – «Поки мама на роботі…», «Хранитель острова» та «Принцеса з планети Арізани».

Ці оповідання дарують читачам зовсім різний настрій: вони захоплюють дивними фантастичними пригодами на чарівній планеті, змушують напружено слідкувати за авантюрами підлітків у звичайній реальності та розв’язанням нелегких моральних дилем, занурюють у домашній затишок з безліччю кумедних ситуацій. Сніжана впевнена: такі історії є в кожної людини. У них ми втілюємо свої мрії та прагнення, хочемо розповісти світові про найдорожче, що в нас є, намагаємося розкрити свої емоції та набутий життєвий досвід.

Збірка «Мій світ» невеличка за обсягом, проте кожна новела захоплює своєю динамікою, інтригами і вражає несподіваними кінцівками. Головні героїні кількох творів сестрички Аннє і Моліна запрошують читача у цікаву подорож до інших планет Всесвіту, пропонують допомогти казковій принцесі захистити нещасних тварин і показують, яким цікавим є їхнє життя в родині.

Через усі пригодницькі сюжети червоною ниткою проходить відчайдушна боротьба Добра зі Злом, що є справжнім наочним посібником з життєвої мудрості та кращих моральних якостей для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Цю книгу буде цікаво читати онлайн не тільки дітям і підліткам, а й тим дорослим, хто мріє повернутися в дитинство й відчути навколо себе казку. Своїми яскравими творами письменниця доводить: той, хто вміє бачити у звичайних повсякденних речах справжні дива – найщасливіші люди на світі.

Пропонуємо скачати «Мій світ» Сніжани Федорової в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви знайдете у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Мій світ» Сніжани Федорової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мій світ» Сніжани Федорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *