«Мій відданий захисник» Наталія Ковган

«Мій відданий захисник» Наталія Ковган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
431 переглядів
431 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мій відданий захисник» Наталії Ковган (анотація)

Зовсім юна Ангеліна залишилася сама, втративши рідну людину. Невідомо як склалося її життя, якби не Ярослав – вірний друг, якого дівчина знає з дитинства.

Молодий чоловік готовий на все заради свого Ангела. Та тільки він знає, що юна красуня призначена іншому. Багатому та самозакоханому мажору, який звик отримувати все, що забажає.

«Він подбає про неї», – думав Ярослав, спостерігаючи за тим, як рука Альберта владно обхопила тонку талію Ангеліни.

Але що робити, коли у заплановане життя втручаються почуття? Справжня пристрасть, якій не стануть на заваді заборони та різниця у віці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мій відданий захисник» Наталії Ковган українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мій відданий захисник» Наталії Ковган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *