«Мій злочин» Іван Франко

«Мій злочин» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3110 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мій злочин» Івана Франко (анотація)

Книга «Мій злочин» – оповідання відомого письменника та літератора Івана Франка. Твір належить до так званої дитячої творчості, де автор через життя та побут дітей розкриває серйозні психологічні та соціальні проблеми. Франко відомий не тільки як письменник інтимної прози, а й як майстерний відтворювач дитячої психології. Він вміло проникає в дитячі душі, розкриваючи їх характери через своїх персонажів. В даному контексті представлений твір – не виключення. Читач, прочитавши його, зрозуміє талант письменника в відтворенні дитячої психології та поведінки.

Твір розкриває перед допитливим читачем образ дитини, яка скоїла злочин, та ніяк не може позбутися думок про те, що зробила. Оповідання дуже вміло грає на контрастах, показуючи з одного боку людяність, а з іншого- жорстокість. Читати онлайн книгу «Мій злочин» за авторства Івана Франка українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Супутником головного героя є голос сумління, який не дає нормально жити. Совість змушує головного героя постійно згадувати образи, які відсилають його до зробленого. В творі важливо навіть не стільки те, що скоїв герой, а його думки з цього приводу. На сторінках книги перед читачем постане живий та напрочуд реальний образ людини, яка переживає внутрішню кризу.

Скачати книгу «Мій злочин» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мій злочин» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мій злочин» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мій злочин» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *