«Мінус двадцять кілограм, щоб знайти кохання…» Крістіна Жиглата

«Мінус двадцять кілограм, щоб знайти кохання…» Крістіна Жиглата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
37 переглядів
37 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мінус двадцять кілограм, щоб знайти кохання…» Крістіни Жиглатої (анотація)

– Стривай! Ти що хочеш залишити мене тут одну?–з жахом питаю.
– Нічого з тобою не станеться! – відрізає Олена.
– Тут одні чоловіки! І їх понад десять штук!
– Це просто люди, Вік! Ніхто тебе не з’їсть, – каже ця зараза
– Мені незручно… Вони дивитимуться! Сміятимуться! – шиплю я.
– Всі ходять сюди наростити собі побільше м’язів, а не на дівчат дивитися! Роби свою справу та не звертай ні на кого уваги! У тебе є мета!– твердо нагадує вона, підштовхуючи мене назад у зал.

Мій хлопець покинув мене, сказавши що це, через мою зайву вагу…Щоб його повернути, я наважилась на рішучий крок–за один місяць схуднути на двадцять кілограм.

Моя подруга, знайшла мені чудовий спортзал та домовилась з другом свого хлопця, щоб він займався зі мною…Але коли я майже досягла цілі, все чомусь пішло не по плану…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мінус двадцять кілограм, щоб знайти кохання…» Крістіни Жиглатої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мінус двадцять кілограм, щоб знайти кохання…» Крістіни Жиглатої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *