«Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селія Різ

«Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селія Різ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1973 переглядів
1973 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селії Різ (анотація)

Книга «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Міс Ґрем – це прекрасний приклад того, як шпигунський трилер може бути одночасно книгою з кулінарії. Праця Ґрем варта уваги не тільки через інтригуючий сюжет, незвичайні повороти історії та цікавих персонажів, але й через авторський стиль та підхід до вибудовування власної історії. Легкість, з якою читається ця книга, не суперечить з тим, як сюжет поступово затягує свого читача, не даючи тому можливості відірватись від історії.

Життя Едіт Ґрем можна було назвати спокійним та навіть до певної міри рутинним. Друга світова війна скінчилась перемогою і вона мріяла та будувала плани на майбутнє, не замислюючись про те, що з нею може трапитись щось незвичайне. Британія почала програму допомоги з відновлення повоєнної Німеччини і набирала людей, що були б корисні в цьому. Едіт, працюючи вчителькою німецької мови, вирішила не пропустити свій шанс, висунувши свою кандидатуру.

Комісія, провівши співбесіду з головною героїнею, знайшла в ній ідеального кандидата, проте не для тих цілей, що оголошувались на початку. Едіт потрапляє до лав секретної служби, й муситиме вести подвійне життя, будучи шпигуном. Книга з секретними шифрами, якою користується героїня, є нічим іншим, як кулінарною книгою домогосподарки. Цікаві знахідки письменниці роблять цю історію цікавою та унікальною з поміж інших книг в жанрі і вона однозначно заслуговує на увагу читача.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селії Різ та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селії Різ: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селії Різ і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селії Різ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *