«Міщанин-шляхтич» Жан Батист Мольєр

«Міщанин-шляхтич» Жан Батист Мольєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2674 переглядів
2674 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра (анотація)

Книга «Міщанин-шляхтич» за авторства Жана Батиста Мольєра є шедевром світової літератури. На ряду з іншими п’єсами автора книга значно доповнила світову драматургію в жанрі комедії. І хоча на нинішній манер історія може здатись дещо наївною та простою, проте це не робить її гіршою, і завжди цікаво подивитись на сюжети з минулого, які можуть бути актуальними й донині.

Не дивлячись на узагальнення, якими послуговується автор, читач побачить цікавих персонажів, що зможуть його розсмішити і сьогодні. Прочитавши онлайн книгу «Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра українською мовою, можна збагатити свої знання класикою світової літератури.

Сюжет розповідає читачеві історію про пана Журдена. Основа історії полягає в тому, що головний герой за станом міщанин, проте його це кардинально не влаштовує і він всіма правдами і неправдами намагається довести, що він справжній шляхтич. Проте він не відрізняється гострим розумом, і через це ним починає маніпулювати його оточення, граючи на його бажанні підвищити свій статус.

Автор в досить сатиричній манері висміює людське бажання досягти того, чого вони не заслуговують. Наївність Журдена є центральним комедійним елементом в п’єсі, тому що всі інші персонажі розігрують або обдурюють головного героя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра

Одна відповідь до “Міщанин-шляхтич”

  1. Карина Карина сказав:

    Пам’ятаю як у школі сміялась з пихатого героя книги Міщанин-шляхтич, чомусь мені здавалось, що він дивний. Тільки згодом я зрозуміла наскільки автор хотів висміяти таку поведінку людини. Читається легко є над чим подумати, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *