«Місіс Делловей» Вірджинія Вулф

«Місіс Делловей» Вірджинія Вулф

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1330 переглядів
1330 переглядів

Про книгу «Місіс Делловей» Вірджиніі Вулф

Книгу «Місіс Делловей» можна назвати діамантом віртуозної творчості самобутньої англійської письменниці Вірджинії Вулф. Ця праця являє собою поєднання безперервного потоку свідомості та напруженої сюжетної лінії, в якій на першому місці знаходиться суперечлива розмова із собою, аналіз власних думок та спостереження за життям оточуючих крізь призму внутрішніх суперечок та припущень.

Головна героїня книги – харизматична та блискуча Клариса. Її життя склалося доволі успішно, вона має міцну родину, яку обожнює понад усе. Але на якомусь етапі свого життя жінка розпочинає сприймати все під іншим вектором – намагаючись відкинути будь-які умовності, шаблони та неупереджено побачити істинну природу всіх речей.

Вірджинія Вулф з неймовірною швидкістю затягує читача до міркувань Клариси, буквально змушуючи його жити серед її думок та світосприйняття. Якщо ви хочете перевірити на собі оригінальні психологічні експерименти письменниці, рекомендуємо читати онлайн цей неперевершений роман.

Поряд з психологічною складовою твір «Місіс Делловей» зачаровує своєю сюжетною лінією, сповненою душевного болю, безвиході та порожнечі. Спроби розібратися у своєму внутрішньому світі через нелегке сімейне життя призводять головну героїню до трагічних наслідків. Суїцидальні мотиви доповнюють цю книгу не випадково – письменниця покінчила життя самогубством, встигнувши викласти у своїх творах сумніви стосовно справжніх життєвих цінностей та соціальних стереотипів, яким всі прагнуть підкорятися, навіть не замислюючись над їхньою оманливістю.

Незважаючи на те, що цей роман написаний в першій половині минулого століття, він є надзвичайно актуальним та вражає масштабністю описаних проблем. Тут людина «роздягається» до суцільних емоцій та почуттів, і ми можемо сприймати себе та інших саме за цими відвертими категоріями.

Поспішайте скачати «Місіс Делловей» Вірджинії Вулф – і ви відкриєте для себе новий світ, в якому може існувати кожен з нас. Цей твір знаходиться в електронній бібліотеці сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місіс Делловей» Вірджиніі Вулф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *