«Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

«Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1832 переглядів
1832 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон (анотація)

Книга «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон входить до списку найкращих творів дитячої літератури. Вперше вона була видана ще в 1977 році.

Хлопчик Джесс виховувався в багатодітній небагатій родині – у нього було ще четверо сестер, але відносини в них були не прості. Він був досить дивним малим, який завжди малював. Не дивлячись на поразку у забігу, до якого він так готувався, він починає товаришувати з новенькою дівчинкою, яка його перемогла. Радимо читати онлайн усім книгу «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон українською мовою.

Їх дружба допомогла їм створити особливий світ, чарівне королівство — Терабітію. В ній немає тих труднощів та випробувань, які чекають їх у реальному світі.

Що в цьому королівстві та чим завершиться їх пригоди? Ця зворушлива історія залишиться в серці кожної людини.

Для того, щоб зазирнути в цей світ, вам необхідно скачати книгу «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

Одна відповідь до “Міст у Терабітію”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Вау, все ж таки як вміли писати у минулому столітті. “Міст у Терабітію” добра історія із життя, не дивлячись на те, що тут підіймаються і не прості теми, діти розуміють їх інакше. Це саме той випадок, коли треба, навіть необхідно читати подібне. РЕкомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *