«Міста живих, міста мертвих. Історії війни у Бучі та Ірпені» Євгенія Подобна, Ігор Середа

«Міста живих, міста мертвих. Історії війни у Бучі та Ірпені» Євгенія Подобна, Ігор Середа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
297 переглядів
297 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Міста живих, міста мертвих. Історії війни у Бучі та Ірпені» Євгенії Подобної, Ігоря Середи (анотація)

Цієї книги взагалі не мало бути. Бо цієї війни не мало бути.

Але 24 лютого Україна прокинулась вдосвіта від звуків вибухів і колони російської техніки чавили своїми гусеницями наше минуле життя. Війна стала нашою новою реальністю, повітряні тривоги — буденністю. Буча та Ірпінь перестали асоціюватись з лісом, санаторіями та дитячими таборами, з розміреним життям ередмість столиці. Тепер одні тільки назви цих міст прошивають болем навіть тих, хто ніколи в них не бував. Але поряд зі злом та болем, усі дні війни у цих змерзлих, наляканих та скривавлених містах жив небачений героїзм — військових, медиків, рятуваль_ників, бійців тероборони, містян — всіх, хто допомагав, захищав, рятував, евакуйовував. Окупація та бої за Гостомель, Бучу та Ірпінь тривали близько місяця. Але, аби описати все, що сталося за цей місяць, знадобляться десятиліття, томи й робота багатьох людей. Це лише перший рядок в історії про велику трагедію та великий героїзм цих українських міст, лише невелика частина історій, які мають бути розказані.

Автори:
Євгенія Подобна,
Ігор Середа,
Тарас В’язовченко,
Євген Спірін,
Харитін Старський,
Катерина Ковальська,
Євген Репйов,
Антон Довгопол,
Наталія Кузьменко,
Микола Гура,
Євген Міщенко,
Алла Нечипоренко,
Паша Лі,
Тарас Мельник,
Ірина Мігітко,
Антон Сененко,
Андрій Півень,
Святослав Бойко,
Сергій Перебийніс,
Настя Тиха,
Оксана Цюпа


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Міста живих, міста мертвих. Історії війни у Бучі та Ірпені» Євгенії Подобної, Ігоря Середи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Міста живих, міста мертвих. Історії війни у Бучі та Ірпені» Євгенії Подобної, Ігоря Середи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *