«Містер Мерседес» Стівен Кінг

«Містер Мерседес» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Містер Мерседес» Стивена Кинга

Книга «Містер Мерседес» – перша частина трилогії про Білла Ходжеса – детективної серії з елементами психологічного трилера. Стівен Кінг знову занурюється у людські слабкості, під мікроскопом розглядає психічні та моральні вади, щоб продемонструвати читачам неідеальну людську природу. Він стає лікарем-психіатром для тих, кого покалічило життя, а не прокурором і навіть не суддею після страшних і божевільних вбивств.

Починаючи читати онлайн книгу, здригаєшся від жахливого злочину, в якому постраждав не один десяток людей – в натовп в’їжджає мерседес. У Кінга навіть речі мають людські обличчя, проте машина на цей раз була лише виконавцем – у ній сидів Брейді Хартсфілд – психічно неврівноважений чоловік.

На нього починає полювання головний герой роману – поліцейський Білл Ходжес, який вже збирався відпочити від нервової роботи на пенсії. Він отримує дивну підказку – лист від Містера Мерседеса. Здається, що вбивця грає з ним у небезпечний квест та перевіряє на професійну майстерність. Що ж, Біллі, подивимось, на скільки вистачить твоєї кмітливості та терплячості…

«Родзинкою» роману «Містер Мерседес» є нестандартна для детектива сюжетна побудова. На перших сторінках книги читач вже знайомиться з особистістю вбивці – автор називає його ім’я та занурює в історію його життя з самого дитинства. Проте незважаючи на це, Кінг якимось магічним чином закручує інтригу та не відпускає увагу читача до останніх рядків. Атмосферна та динамічна оповідь, занурення у внутрішній світ героїв, «соковиті» картини жахіть, драматизм особистого життя головного персонажа – все це робить твір одним з найяскравішим у своєму жанрі.

Якщо ви скучили за екшеном та загадковим протистоянням представника закону та хитрого злодія, фірмовими сюрпризами від Короля жахів, рекомендуємо скачати «Містер Мерседес» Стівена Кінга. Цей роман ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Відкрита кінцівка твору ще більше затягує читача в цю моторошну історію та змушує його з нетерпінням взятися за її продовження.

Цитати з книги «Містер Мерседес» Стивена Кинга

-Ты знаешь три возраста мужчины? – спрашивает Ходжес.

Пит, улыбаясь, качает головой.

-Юность, зрелость и "ты отлично выглядишь".

Жизнь – паршивая ярмарка с хреновыми призами.

Никогда не лги, если можешь сказать правду. Правда – не всегда самый безопасный путь, но очень часто.

В эру электронной почты и «Фейсбука» ничего важного через дверную щель не доставляется

Завантажити безкоштовно книгу «Містер Мерседес» Стивена Кинга

Рекомендації

Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар
Ребекка
Ребекка Дафна дю Мор’є

Відгуки на книгу «Містер Мерседес» Стивена Кинга