«Містер Мерседес» Стівен Кінг

«Містер Мерседес» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3983 переглядів
3983 переглядів

Про книгу «Містер Мерседес» Стівена Кінга

Книга «Містер Мерседес» – перша частина трилогії про Білла Ходжеса – детективної серії з елементами психологічного трилера. Стівен Кінг знову занурюється у людські слабкості, під мікроскопом розглядає психічні та моральні вади, щоб продемонструвати читачам неідеальну людську природу. Він стає лікарем-психіатром для тих, кого покалічило життя, а не прокурором і навіть не суддею після страшних і божевільних вбивств.

Починаючи читати онлайн книгу, здригаєшся від жахливого злочину, в якому постраждав не один десяток людей – в натовп в’їжджає мерседес. У Кінга навіть речі мають людські обличчя, проте машина на цей раз була лише виконавцем – у ній сидів Брейді Хартсфілд – психічно неврівноважений чоловік.

На нього починає полювання головний герой роману – поліцейський Білл Ходжес, який вже збирався відпочити від нервової роботи на пенсії. Він отримує дивну підказку – лист від Містера Мерседеса. Здається, що вбивця грає з ним у небезпечний квест та перевіряє на професійну майстерність. Що ж, Біллі, подивимось, на скільки вистачить твоєї кмітливості та терплячості…

«Родзинкою» роману «Містер Мерседес» є нестандартна для детектива сюжетна побудова. На перших сторінках книги читач вже знайомиться з особистістю вбивці – автор називає його ім’я та занурює в історію його життя з самого дитинства. Проте незважаючи на це, Кінг якимось магічним чином закручує інтригу та не відпускає увагу читача до останніх рядків. Атмосферна та динамічна оповідь, занурення у внутрішній світ героїв, «соковиті» картини жахіть, драматизм особистого життя головного персонажа – все це робить твір одним з найяскравішим у своєму жанрі.

Якщо ви скучили за екшеном та загадковим протистоянням представника закону та хитрого злодія, фірмовими сюрпризами від Короля жахів, рекомендуємо скачати «Містер Мерседес» Стівена Кінга. Цей роман ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Відкрита кінцівка твору ще більше затягує читача в цю моторошну історію та змушує його з нетерпінням взятися за її продовження.

Цитати з книги «Містер Мерседес» Стівена Кінга

В эру электронной почты и «Фейсбука» ничего важного через дверную щель не доставляется

-Ты знаешь три возраста мужчины? – спрашивает Ходжес.

Пит, улыбаясь, качает головой.

-Юность, зрелость и "ты отлично выглядишь".

Жизнь – паршивая ярмарка с хреновыми призами.

Никогда не лги, если можешь сказать правду. Правда – не всегда самый безопасный путь, но очень часто.

Скачати безкоштово книгу «Містер Мерседес» Стівена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Містер Мерседес» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *