«Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стів Бріо

«Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стів Бріо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
196 переглядів
196 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стіва Бріо (анотація)

«Наші стосунки з родиною, колегами, друзями, коханими, партнерами — це ті чинники, які мають вирішальне значення в нашому житті. Більше ніж зовнішній успіх, багатство чи слава, вони допомагають нам розрізняти радість і смуток, розвиток і застій, реалізацію та розчарування. Вони стимулюють нас і вимагають рефлексії щодо наших власних починань та реакцій. Вони ведуть нас до порогів емоцій і відкриттів. Якщо ми здатні долати ці пороги з відкритими очима, тоді стосунки можуть стати шляхом для своєрідного посвячення, яке переносить нас за межі нашої егоцентричної відокремленості у нові світи досвіду, що дають натхнення».

Що насправді відбувається в стосунках? Чому вони так сильно впливають на нас? Чому ми прагнемо відчуття приналежності до спільноти, але так агресивно стверджуємо свій індивідуалізм? Які ризики та переваги справжньої людської зустрічі? Спираючись на погляди психології, філософії, менеджменту та економіки, «Містерія зустрічі» досліджує ці питання з унікальної точки зору та пропонує розуміння та вказівки для розвитку здорових стосунків. Стів Бріо розробляє ефективні способи роботи з динамікою стосунків в особистому, громадському та бізнес-контекстах. Зустріч з іншою людиною, за його словами, є «пороговим досвідом». Кожен із нас — це незнайомий світ, і через зустріч ми стикаємося з проблемами розвитку, а також можливостями для глибокого розвитку особистості.

У цій захоплюючій книжці представлені новаторські ідеї для менеджерів, професіоналів, викладачів, комунікаторів і всіх, хто хоче покращити повсякденні стосунки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стіва Бріо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стіва Бріо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *