«Місто брехні» Ліан Таннер

«Місто брехні» Ліан Таннер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
768 переглядів
768 переглядів

Короткий зміст книги «Місто брехні» Ліан Таннер (анотація)

Книга «Місто брехні» Ліан Таннер написана для підліткової аудиторії, тому у ній будуть і центральними дійовими особами юні герої. Роман входить до серії творів «Хранителі». У центрі сюжету знаходиться дівчина з іменем Ґолді Рот, якій вже кілька місяців присилають листи з Музею. Вся справа у тому, що дівчина повинна стати П’ятою Хранителькою, але ж у неї ніхто не запитував, чи дійсно вона цього сама хоче.

Те, що відбувалось у місті Джуел шість місяців тому, здається вже дуже давнім минулим, майже нереальним, та й добре, що з часом спогади, а особливо такі, стираються з пам’яті і вже не турбують. Починає навіть здаватись, що всі небезпеки і погані події вже не повторяться. Але це лише ілюзія, а насправді попереду ще чимало цікавого і водночас небезпечного.

У Тоудспіта є сестра Бонні, яка несподівано і безслідно зникає. Коли про це стає відомо друзям, вони без вагань кидаються на її пошуки, сподіваючись, що встигнуть врятувати. На їх шляху регулярно виникатимуть перепони і небезпечні ситуації, які доведеться долати.

Добре, що герої встигли навчитись в Музеї багатьом «премудростям», які тепер можна використовувати на практиці. А особливо вони можуть стати корисними, коли герої опиняться у незнайомому місці і у цілковитій темряві. Чи зможуть друзі досягти своєї мети і врятувати дівчину?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Місто брехні» Ліан Таннер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Місто брехні» Ліан Таннер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Місто брехні» Ліан Таннер і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто брехні» Ліан Таннер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *