«Місто брехні» Ліан Таннер

«Місто брехні» Ліан Таннер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
114 переглядів
114 переглядів

Короткий зміст книги «Місто брехні» Ліан Таннер (анотація)

Книга «Місто брехні» Ліан Таннер написана для підліткової аудиторії, тому у ній будуть і центральними дійовими особами юні герої. Роман входить до серії творів «Хранителі». У центрі сюжету знаходиться дівчина з іменем Ґолді Рот, якій вже кілька місяців присилають листи з Музею. Вся справа у тому, що дівчина повинна стати П’ятою Хранителькою, але ж у неї ніхто не запитував, чи дійсно вона цього сама хоче.

Те, що відбувалось у місті Джуел шість місяців тому, здається вже дуже давнім минулим, майже нереальним, та й добре, що з часом спогади, а особливо такі, стираються з пам’яті і вже не турбують. Починає навіть здаватись, що всі небезпеки і погані події вже не повторяться. Але це лише ілюзія, а насправді попереду ще чимало цікавого і водночас небезпечного.

У Тоудспіта є сестра Бонні, яка несподівано і безслідно зникає. Коли про це стає відомо друзям, вони без вагань кидаються на її пошуки, сподіваючись, що встигнуть врятувати. На їх шляху регулярно виникатимуть перепони і небезпечні ситуації, які доведеться долати.

Добре, що герої встигли навчитись в Музеї багатьом «премудростям», які тепер можна використовувати на практиці. А особливо вони можуть стати корисними, коли герої опиняться у незнайомому місці і у цілковитій темряві. Чи зможуть друзі досягти своєї мети і врятувати дівчину?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Місто брехні» Ліан Таннер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто брехні» Ліан Таннер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *