«Місто, де немає лиш мене. Том 1» Кей Самбе (Кей Санбе, Кейсуке Кавара)

«Місто, де немає лиш мене. Том 1» Кей Самбе (Кей Санбе, Кейсуке Кавара)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
31 переглядів
31 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Місто, де немає лиш мене. Том 1» Кея Самбе (анотація)

Молодик, у якого нічого як слід не виходить, старається продертися крізь життєві негаразди. Навіть загадковий феномен, завдяки якому час може відмотуватися назад лише для нього, тільки додає йому проблем і причин ненавидіти життя. Але одного дня це змінюється. Доленосний інцидент кардинально перевертає його життя, хоче він того чи ні.

Смерть однокласниці, серійні викрадення і вбивства, друзі, яких не вдалося врятувати, справжній злочинець… Коли він впритул зіштовхнувся зі своїм минулим, його теперішнє також почало рухатися!..


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Місто, де немає лиш мене. Том 1» Кея Самбе українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто, де немає лиш мене. Том 1» Кея Самбе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *