«Місто дівчат» Елізабет Ґілберт

«Місто дівчат» Елізабет Ґілберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2953 переглядів
2953 переглядів

Про книгу «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт

Книга «Місто дівчат» розповість про Нью-Йорк сорокових років 20 століття. А також про те, як в цей період жилося жінкам, які хотіли бути вільними, щасливими і найкрасивішими.

Автор відома по іншому роману, як «Їсти, молитися, кохати», який багатьом читачам припав до душі. Якщо ви з їх числа, тоді вам неодмінно варто читати онлайн книгу «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт українською мовою. Це дуже яскравий, красивий і насичений твір.

Вів’єн приїжджає в Нью-Йорк до своєї тітки – власниці театру. Тут вона починає допомагати шити приголомшливої ​краси костюми, а також пізнавати життя в цьому красивому і поки ще молодому місті. Передвоєнний час – всі сповнені сил і надій на світле майбутнє, і нічого не віщує біди.

Але трапляється війна, яка перевертає життя з ніг на голову. Це стосується життя і головних героїнь, які намагаються все почати з початку. І це їм вдається. Тут є і злети, і падіння, і цікаві події, і чоловіки. До того ж зміни стосуються не тільки дівчат, але й самого Нью-Йорка.

Ви закохаєтесь в Нью-Йорк – хто хоч раз тут побував, залишив тут частинку свого серця. І хоча місто вже не те, що було понад півстоліття тому, але в ньому є свій шарм, своя краса. У нас ви можете скачати книгу «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: rtf, fb2, epub, txt.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт

Одна відповідь до “Місто дівчат”

  1. надія надія сказав:

    як завантажити книгу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *