«Місто кісток» Кассандра Клер

«Місто кісток» Кассандра Клер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2800 переглядів
2800 переглядів

Про книгу «Місто кісток» Кассандри Клер

Книга “Місто кісток” є першою частиною циклу “Знаряддя смерті” – однієї з найбільш популярних праць Кассандри Клер, якою зачитуються підлітки та молодь з усього світу. Письменниця запрошує читача до Сутінкового світу – іншого боку нашої реальності, де йде запекла боротьба Добра зі Злом та вирішується доля всього людства. Читати цей роман буде цікаво всім, хто хоче зануритися одночасно в екшн, романтику, пригоди та магічне фентезі.

Головна героїня твору п’ятнадцятирічна Клері випадково стає свідком шокуючого вбивства в одному з нью-йоркських клубів з моторошною назвою “Пекельне лігво”.
Страту здійснили дивні люди з татуюваннями, а тіло вбитого зникло на її очах.

Таким чином дівчина знайомиться з мешканцями іншої реальності – сутінковими мисливцями, які покликані звільняти землю від демонів та інших темних сил. З того часу життя Клері стає суцільним жахом – її матір викрадають невідомі, а на дівчину розпочинають полювання демонічні сили.

Кассандра Клер побудувала сюжет твору на цілій мережі інтриг. Ким виявляються насправді батьки головної героїні? Як відрізнити темні сили від світлих? З перших сторінок книга “Місто кісток” заворожує та втягує до своєї атмосфери, тому вважаєш своєю місією розкрити всі таємниці та допомогти людству позбавитися від нечисті. Мандрівка вулицями, сповненими вампірів, перевертнів, фей, чаклунів та загадкових мисливців, не зможе залишити байдужим жодного читача.

Кассандра Клер дуже реалістично й глибоко змалювала образ головної героїні – дівчини-підлітка з її страхами та імпульсивністю, обмеженим життєвим досвідом і невмінням приймати зважені рішення у найбільш критичні моменти. Кохання захоплює Клері з головою, і виникнення любовного трикутника ще більше нагнітає і без того складну обстановку.

Чи не зламають пригоди відважну й допитливу дівчину, яка занадто багато знає, щоб спокійно спати? На тих, хто вирішить скачати книгу “Місто кісток”, чекає надзвичайно захоплююча фентезійна історія з відлунням нашої реальності. Її продовженням є друга частина циклу – роман “Місто праху”.

Скачати безкоштово книгу «Місто кісток» Кассандри Клер

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто кісток» Кассандри Клер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *