«Місто квітів» Володимир Ярий

«Місто квітів» Володимир Ярий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Місто квітів» Володимира Ярого

Невеличка казка “Місто квітів” – чарівна пригодницька історія про вічне протистояння милосердя й жорстокості, любові та ненависті, добродушності та підступності. Володимир Ярий запрошує всіх бажаючих на екскурсію до загадкового та величного міста Квітів – маленького раю на казковій землі.

З перших сторінок книги читач опиняється серед строкатих кольорів та мальовничих краєвидів, в оточенні кумедних та щирих мешканців – артистів та народних умільців, казкарів і поетів, відважних воїнів і садівників, щасливих та допитливих дітлахів.

Книга “Місто квітів” – це незвичайне поєднання дитячих пригод і соціальної драми, де навіть дорослі знайдуть для себе глибоку мораль і багатий ґрунт для роздумів. Недаремно Володимир Ярий дає детальний опис квіткового міста з його вулицями та фонтанами, ієрархією та стосунками мешканців.

Змальований суспільний лад – це той утопічний ідеал, до якого має прагнути підростаюче покоління. Лагідні та світлі назви вулиць, квіткові прикраси на кожному кроці, добрі справи як основний місцевий закон, щасливе дитинство – всі ці деталі міцно закарбовуються в уяві юних читачів.

Проте навіть у такому прекрасному місті не обійшлося без злих сил – армії злих бур’янів та їхнього ватажка Амброзія. І хоча добрий Чарівник намагався захистити своїми чарами світле місто, проганяючи темряву, велика тінь зі своєю підступністю та хитрістю все ж таки пробилася крізь цю міцну стіну.

Що робити, якщо чарівна паличка вже не допомагає? Залишилася одна надія на маленьку хмаринку з кумедною назвою Тістечко. Стаючи хмарозауром, це дитинча відчайдушно захищало всіх мешканців від злих посіпак барона Темряви Амброзія.

Якщо ви полюбляєте гостросюжетні пригоди з неочікуваними поворотами й чарівними перетвореннями, рекомендуємо вам скачати й читати цей яскравий твір. Серед сучасних україномовних казок книга “Місто квітів” посідає особливе місце – нетривіальні сюжетні перипетії харизматичні образи персонажів та високий виховний потенціал роблять цю історію цікавою та корисною навіть для найвибагливіших юних читачів шести років і старше.

Завантажити безкоштовно книгу «Місто квітів» Володимира Ярого

Завантажити книгу «Місто квітів» у форматі:

Рекомендації

Стів Джобс
Стів Джобс Марія Сердюк
Коко Шанель
Коко Шанель Марія Сердюк
Пригоди Гекльберрі Фінна
Пригоди Гекльберрі Фінна Марк Твен
Фарбований лис
Фарбований лис Іван Якович Франко

Відгуки на книгу «Місто квітів» Володимира Ярого