«Місто квітів» Володимир Ярий

«Місто квітів» Володимир Ярий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1402 переглядів
1402 переглядів

Про книгу «Місто квітів» Володимира Ярого

Невеличка казка “Місто квітів” – чарівна пригодницька історія про вічне протистояння милосердя й жорстокості, любові та ненависті, добродушності та підступності. Володимир Ярий запрошує всіх бажаючих на екскурсію до загадкового та величного міста Квітів – маленького раю на казковій землі.

З перших сторінок книги читач опиняється серед строкатих кольорів та мальовничих краєвидів, в оточенні кумедних та щирих мешканців – артистів та народних умільців, казкарів і поетів, відважних воїнів і садівників, щасливих та допитливих дітлахів.

Книга “Місто квітів” – це незвичайне поєднання дитячих пригод і соціальної драми, де навіть дорослі знайдуть для себе глибоку мораль і багатий ґрунт для роздумів. Недаремно Володимир Ярий дає детальний опис квіткового міста з його вулицями та фонтанами, ієрархією та стосунками мешканців.

Змальований суспільний лад – це той утопічний ідеал, до якого має прагнути підростаюче покоління. Лагідні та світлі назви вулиць, квіткові прикраси на кожному кроці, добрі справи як основний місцевий закон, щасливе дитинство – всі ці деталі міцно закарбовуються в уяві юних читачів.

Проте навіть у такому прекрасному місті не обійшлося без злих сил – армії злих бур’янів та їхнього ватажка Амброзія. І хоча добрий Чарівник намагався захистити своїми чарами світле місто, проганяючи темряву, велика тінь зі своєю підступністю та хитрістю все ж таки пробилася крізь цю міцну стіну.

Що робити, якщо чарівна паличка вже не допомагає? Залишилася одна надія на маленьку хмаринку з кумедною назвою Тістечко. Стаючи хмарозауром, це дитинча відчайдушно захищало всіх мешканців від злих посіпак барона Темряви Амброзія.

Якщо ви полюбляєте гостросюжетні пригоди з неочікуваними поворотами й чарівними перетвореннями, рекомендуємо вам скачати й читати цей яскравий твір. Серед сучасних україномовних казок книга “Місто квітів” посідає особливе місце – нетривіальні сюжетні перипетії харизматичні образи персонажів та високий виховний потенціал роблять цю історію цікавою та корисною навіть для найвибагливіших юних читачів шести років і старше.

Скачати безкоштово книгу «Місто квітів» Володимира Ярого

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто квітів» Володимира Ярого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *