«Місто, в якому не ходять гроші» Андрій Кузьменко (Скрябін)

«Місто, в якому не ходять гроші» Андрій Кузьменко (Скрябін)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4333 переглядів
4333 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Місто, в якому не ходять гроші» Андрія Кузьменка (анотація)

Андрій Кузьменко став для українців справжньою легендою. Багато людей досі не знають, що крім пісень він писав ще й цікаві книжки. «Місто, в якому не ходять гроші» – це не вигадка автора, це сон, якій він встиг занотувати.

Досить незвичайна історія. Головна героїня після багатьох невдач опиняється в дивному місці, своєрідній «країні чудес». Місто, де не існує валюта, де просто немає грошей. А як це жити без грошей? Як отримати бажане без оплати? Радимо читати онлайн усім книгу «Місто, в якому не ходять гроші» Андрія Кузьменка українською мовою.

Щоб отримати квіти, необхідно пробігти декілька кіл біля залізничного вокзалу. Це нічого в зрівнянні з вбивством. Так, вам не здалось. В цьому світі правила набагато жорстокіші, і героїня повинна буде боротися за своє життя. А чи зможе вона сама вбити людину?

Правила гри такі — якщо не ти, то тебе. І рано чи пізно це відбудеться.

Скачати книгу «Місто, в якому не ходять гроші» Андрія Кузьменка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Місто, в якому не ходять гроші» Андрія Кузьменка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місто, в якому не ходять гроші» Андрія Кузьменка

2 відповіді до “Місто, в якому не ходять гроші”

  1. Марина Марина сказав:

    Дуже шкода, що Кузьми вже нема, я впевнена він би ще багато написав і пісень і книжок. Щодо Місто, в якому не ходять гроші — це досить незвична але все таки правдива історія з життя. Справжня, жива, мені дуже сподобалось.

  2. Катря Катря сказав:

    Справжнє відкриття для мене, мій улюблений співак, написав чудову книгу «Місто, в якому не ходять гроші». Признаюсь, що я не одразу зрозуміла, що цей роман — вигадка та власні фантазії Кузьми. Легка та десь кумедна історія прикрасила мій вечір — рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *