«Місце для дракона» Юрій Винничук

«Місце для дракона» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14690 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Місце для дракона» Юрія Винничука (анотація)

Чи задумувалися ви коли-небудь, що відбудеться в нашому світі, якщо Добро і Зло поміняються місцями? За якими законами тоді житимуть люди та якою стане суспільна мораль? Талановитий український письменник Юрій Павлович Винничук зробив своєрідний літературний експеримент, змішавши фантастичні сюжетні перипетії з суворою реалістичністю та приправивши цю історію краплиною вражаючої містики.

Його книга «Місце для дракона» – прекрасний взірець гострої іронічної оповіді у казковому антуражі. Чи переможе на цей раз Добро? Хоча в моральних поняттях нелегко розібратися навіть героям твору, не говорячи вже про читача.

Починаючи читати онлайн цю неймовірну повість, знайомимося з дивним драконом на ім’я Грицько. Автор розбив вщент всі літературні шаблони та зробив зі свого казкового персонажа доброзичливого мрійника та романтика. Він не їсть м’ясо, милується красою природи, пише вірші та живе виключно за біблійними законами. Свою печеру Грицько перетворив на чудовий палац, і біля нього кожен може насолодитися красою та розмаїттям квітів.

На жаль, далеко не всі готові зруйнувати стереотипи та придивитися до чогось нового і світлого. Здавна склалася традиція знищувати драконів, і люди намагаються всіма силами віддати данину казковому героїзму. Чи вдасться драконові-метелику вижити серед підступних змов та інтриг, несамовитої боротьби за владу та кохання, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Місце для дракона» Юрія Павловича Винничука.

Автор зображує в книзі дивні метаморфози, що мають місце в сучасному суспільстві. Люди, ставши на бік Зла, постають в уяві читача справжніми драконами-хижаками – жорстокими, егоїстичними, жадібними до влади.

Неправильна казка стикнулася з неправильною реальністю, і це непорозуміння стало важливим життєвим досвідом для обох сторін. Казковий герой не розуміє людських законів, а люди не можуть осягнути інше обличчя дракона. Нерідко так буває в житті: вихід за звичний образ думок призводить до руйнації замість розкриття нових горизонтів.

Філософську повість «Місце для дракона» ви зможете знайти на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цю книгу всі бажаючі отримують безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Місце для дракона» Юрія Винничука онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Місце для дракона» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Місце для дракона» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місце для дракона» Юрія Винничука

Одна відповідь до “Місце для дракона”

  1. Ірина Ірина сказав:

    Книгу «Місце для дракона» мені довелось скачати для свого сина, оскільки вона з’явилась в шкільній програмі. Мойому здивуванню не було меж, твір виявився дуже цікавим і я з захопленням прочитала його разом з дитиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *