«Містична річка» Денніс Лігейн

«Містична річка» Денніс Лігейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Містична річка» Денніса Лігейна

Денніс Лігейн – визнаний майстер нуару та психологічного трилеру, тому його твори неможливо читати без внутрішніх здригань та відчуття несамовитого болю. Книга “Містична річка” – його чергова приголомшлива історія довжиною в життя. Екранізація цього блискучого роману отримала кілька престижних нагород, в тому числі двох “Оскарів”.

В центрі сюжету опиняються троє друзів – Джиммі, Шон та Дейв. Коли вони були ще хлопчиками, в житті одного з них сталася шокуюча подія, що викликала психологічну травму на все життя. Дейв потрапив до педофілів та дивом від них утік. А, може, повернувся зовсім не він – такою чужою людиною він став після знущань та приниження.

Час іде, і хлопчики ростуть. І ось вони вже стали дорослими чоловіками, як раптом відбувається ще одна трагедія – доньку одного з них вбивають. Все здається дуже очевидним – у цей час додому повертається Дейв, змучений та весь у крові. Починається розслідування, що веде головних героїв та читача заплутаними стежками, відкриваючи страшні секрети темної сторони людської душі.

Книга “Містична річка” має яскраво виражену детективну лінію та несподівану кінцівку, проте в ній набагато більше психології та драматизму. Денніс Лігейн відверто показав увесь бруд людської душі та дозволив читачу достатньо наплескатися у темній річці, що тече в кожного з нас.

Письменник зачіпає багато особистих проблем, про які люди не хочуть говорити вголос. Це і полон психологічних травм родом з дитинства, і мерзотність педофілії, і намагання жити з особистісною драмою, нібито не помічаючи її. Ми завжди можемо побачити винуватців наших негараздів навколо нас, проте варто знайти сили зазирнути до себе в душу. Іноді такий відвертий діалог із собою шокує, проте це – найякісніша терапія.

Якщо ви хочете зануритися у психологічні тонкощі внутрішнього світу злочинця та жертви, рекомендуємо скачати та прочитати роман “Містична річка”. У цій книзі яскраво змальовується зіпсоване суспільство, в якого відібрали нормальну мораль і найперші людські якості – любов, доброту, співчуття, милосердя… Даний твір – застереження для тих, хто вважає, що світ міцно стоїть на ногах та не котиться до прірви.

Завантажити безкоштовно книгу «Містична річка» Денніса Лігейна

Завантажити книгу «Містична річка» у форматі:

Рекомендації

Кров кажана
Кров кажана Василь Шкляр
Аляска
Аляска Сергій Бут
Осина фабрика
Осина фабрика Ієн М. Бенкс
Ганнібал
Ганнібал Томас Гарріс

Відгуки на книгу «Містична річка» Денніса Лігейна