«Містична річка» Денніс Лігейн

«Містична річка» Денніс Лігейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4131 переглядів
4131 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Містична річка» Денніса Лігейна (анотація)

Денніс Лігейн – визнаний майстер нуару та психологічного трилеру, тому його твори неможливо читати без внутрішніх здригань та відчуття несамовитого болю. Книга “Містична річка” – його чергова приголомшлива історія довжиною в життя. Екранізація цього блискучого роману отримала кілька престижних нагород, в тому числі двох “Оскарів”.

В центрі сюжету опиняються троє друзів – Джиммі, Шон та Дейв. Коли вони були ще хлопчиками, в житті одного з них сталася шокуюча подія, що викликала психологічну травму на все життя. Дейв потрапив до педофілів та дивом від них утік. А, може, повернувся зовсім не він – такою чужою людиною він став після знущань та приниження.

Час іде, і хлопчики ростуть. І ось вони вже стали дорослими чоловіками, як раптом відбувається ще одна трагедія – доньку одного з них вбивають. Все здається дуже очевидним – у цей час додому повертається Дейв, змучений та весь у крові. Починається розслідування, що веде головних героїв та читача заплутаними стежками, відкриваючи страшні секрети темної сторони людської душі.

Книга “Містична річка” має яскраво виражену детективну лінію та несподівану кінцівку, проте в ній набагато більше психології та драматизму. Денніс Лігейн відверто показав увесь бруд людської душі та дозволив читачу достатньо наплескатися у темній річці, що тече в кожного з нас.

Письменник зачіпає багато особистих проблем, про які люди не хочуть говорити вголос. Це і полон психологічних травм родом з дитинства, і мерзотність педофілії, і намагання жити з особистісною драмою, нібито не помічаючи її. Ми завжди можемо побачити винуватців наших негараздів навколо нас, проте варто знайти сили зазирнути до себе в душу. Іноді такий відвертий діалог із собою шокує, проте це – найякісніша терапія.

Якщо ви хочете зануритися у психологічні тонкощі внутрішнього світу злочинця та жертви, рекомендуємо скачати та прочитати роман “Містична річка”. У цій книзі яскраво змальовується зіпсоване суспільство, в якого відібрали нормальну мораль і найперші людські якості – любов, доброту, співчуття, милосердя… Даний твір – застереження для тих, хто вважає, що світ міцно стоїть на ногах та не котиться до прірви.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Містична річка» Денніса Лігейна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Містична річка» Денніса Лігейна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *