«Місячний камінь» Уїлкі Коллінз

«Місячний камінь» Уїлкі Коллінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
434 переглядів
434 переглядів

Про книгу «Місячний камінь» Уїлкі Коллінза

Серед поціновувачів сучасного детективу надзвичайно важко знайти людину, котра не була б знайома з творчістю Уїлкі Коллінза. Перу цього класика належать десятки захоплюючих романів, кожен з яких був визнаний шедевром і вийшов тиражем в десятки мільйонів примірників на різних мовах світу.

Якщо ви й досі не мали змоги відчути задоволення від творів цього автора, радимо читати онлайн книгу «Місячний камінь» Уїлкі Коллінза українською мовою. Ми впевнені – цей роман полоскоче ваші нерви та змусить щиро переживати за майбутнє героїв.

На сторінках роману знаходиться місце неймовірній історії пристрасної любові, захоплюючим пригодам та справжній детективній інтризі. Героїня книги «Місячний камінь» отримує в спадок від свого батька дорогоцінну прикрасу – величезний алмаз.

Рейчел прагне залишити камінь у себе. Дівчина впевнена, що він належить тільки їй. Однак згодом вона дізнається про страшну таємницю свого покійного батька. Виявляється, алмаз був викрадений з індійського палацу. Знайти та повернути камінь доручено трьом жерцям, які не зупиняться ні перед чим на своєму шляху.

Дівчина повинна протистояти досвідченим шпигунам і військовим індійської імператорської армії. Чи зможе вона зберегти реліквію? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Місячний камінь» Уїлкі Коллінза безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Місячний камінь» Уїлкі Коллінза

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місячний камінь» Уїлкі Коллінза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *