«Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимир Савович Лис

«Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1236 переглядів
1236 переглядів

Про книгу «Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимира Савовича Лиса

Книга «Місяць, обмитий дощем» – збірка автобіографічних та філософських творів від видатного українського письменника Володимира Лиса. На її сторінках автор розмірковує над сенсом життя та правильною розстановкою ціннісних пріоритетів, над свідомим вибором людини та його впливом на життєвий шлях, над природою людських почуттів і мотивів поведінки.

Новели, повісті, нариси та оповідання, що складають цю збірку, накопичилися у шухляді письменника за більшу частину його творчого життя, і йому спало на думку видати це однією книгою, поділившись з читачами найпотаємнішими роздумами, своїми дитячими та дорослими відкриттями.

Звідки походять наші побоювання, слабкості, нереалізовані бажання? Більшою частиною – з дитинства. Саме цій прекрасній та загадковій порі присвятив значну частину своїх новел і оповідань Володимир Савович Лис, описавши свої почуття та емоції, переживання та страхи в цей, здавалося б, безтурботний період. Саме в дитячому віці виникають перші спроби осмислити непросте життя, прокласти стежину до світу непохитної моралі та відкрити для себе дивні та нерідко жорстокі й несправедливі закони буття.

У збірці «Місяць, обмитий дощем» зустрічається велика кількість діалогів, філософських суперечок автора із самим собою і риторичних запитань. Читач непомітно для себе втягується у розмову з письменником, подумки відстоюючи свої переконання або ділячись потаємними переживаннями й наболілими проблемами.

Сам автор неодноразово наголошував, що він не міг залишити в собі ці історії, фантазії, філософські дослідження. Прагнення залишитися самим собою у творчому та особистому житті, знайти серед читачів однодумців і позбавитися письменницької самотності штовхнуло його на відвертий виклад своїх думок і випадків з життя.

Якщо ви маєте бажання читати онлайн або скачати «Місяць, обмитий дощем» Володимира Савовича Лиса, ви можете зробити це на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей та інші твори електронної бібліотеки ми пропонуємо у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимира Савовича Лиса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *