«Місяцівна» Дара Корній

«Місяцівна» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
218 переглядів
218 переглядів

Про книгу «Місяцівна» Дари Корній

Книга для тих, хто цікавиться фентезі – у Дари Корній воно виходить трохи моторошно і водночас чарівно-казково. Місяцівна лякає і заворожує, але що в ній незвичайного і звідки таке ім’я?

Так, читати онлайн книгу «Місяцівна» Дари Корній, написану поетичною та красивою українською мовою, можна лише через один тільки образ головної героїні та через оспівування гір, яким авторка ніби співає оду. Юна альбіноска Тереза потрапляє до аварії, після чого її мати змушена рятувати доньку будь-якими засобами.

В хід іде сімейний амулет, який передавався багато століть із покоління в покоління по жіночій лінії знатного колись роду. Отже, трапляється диво – дівчина виживає, але амулет дає побічний ефект, через який вночі Місяцівна перетворюється у справжнього перевертня.

Але далі… Щоб дізнатися, який непростий шлях дівчині довелося подолати до себе справжньої, потрібно скачати книгу «Місяцівна» Дари Корній – зробити це можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у наступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

А ще вас чекають страшні родинні таємниці, жах психлікарні, погляд у тривожне майбутнє, чарівне лікування чорного серця та звичайні прогулянки на кладовищі під повною луною. Але не лише про це йтиметься в історії про дивну дівчину-перевертня.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Місяцівна» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *