«Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння» Моніка Пейткс

«Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння» Моніка Пейткс

  • Назва: Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння
  • Письменник: Моніка Пейткс
  • Рік: 2020
  • Жанр: Виховання дітей
  • ISBN: 978-966-2647-38-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
381 переглядів
381 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння» Моніки Пейткс (анотація)

Бруно сім років, і сьогодні він сумує, бо в школі його обізвали «коровою». Хоча він зазвичай харчується так, як і інші хлопчики та дівчатка, у нього накопичується на животі жирок.І це турбує Бруно, бо він більше втомлюється, коли бігає на майданчику. Педіатр каже, що в нього ОЖИРІННЯ. Булінг? Здорове харчування? Голод у животі? Голод у голові? Ситість? Клітковина? Калорії? Спорт? Отримай якомога більше порад, щоб уникнути ожиріння! Тепер Бруно задоволений: у нього залишилося тільки трохи ЗАЙВОЇ ВАГИ. У його сім’ї всі харчуються краще й більше рухаються, вони – здорова родина!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння» Моніки Пейткс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння» Моніки Пейткс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *