«Мізері» Стівен Кінг

«Мізері» Стівен Кінг

  • Назва: Мізері
  • Письменник: Стівен Кінг
  • Рік: 1987
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-617-12-0398-3, 978-0-451-16952-5, 9786171203976
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2355 переглядів
2355 переглядів

Про книгу «Мізері» Стівена Кінга

Книга «Мізері» – одна з найбільш шокуючих історій легендарного короля жахів Стівена Кінга. У цьому романі автор розповідає про свого уявного колегу – талановитого та успішного письменника Пола Шелдона, який отримав визнання завдяки серії книг про пригоди дівчини на ім’я Мізері Честейн. Виявляється, прихильники також можуть бути небезпечними – і не просто небезпечними, а сіяти навколо страждання, задовольняючи свої літературні апетити та читацькі фантазії.

Головному герою книги не пощастило – через алкоголь Пол потрапив в автокатастрофу, проте був врятований своєю палкою прихильницею – медсестрою Енн Вілкс, яка в цей час виявилася поруч. Дівчина привела постраждалого до себе додому та вирішила допомогти з лікуванням.

Проте цей «порятунок» виявився справжнім жахіттям для Пола. Поступово він починає розуміти, що Енн «ув’язнила» його. Бути в полоні у жінки з психічними розладами – не просто страшне випробування, а спроба витримати й не завершити своє життя самогубством через щоденні знущання. Енн змушує письменника продовжити завершену серію книг про Мізері, яку Пол «вбив» в останній книзі.

Стівен Кінг вміє тримати інтригу і одночасно лякати читача реалістичними речами – ці дві особливості тісно сплелися в тугий клубок. Перегортаючи кожну наступну сторінку книги, затамовуєш дихання, бо не знаєш, яких сюрпризів чекати від жінки-маніячки, хворою на шизофренію. Поряд з блискучим гострим сюжетом з багатьма неочікуваними поворотами автор пропонує поміркувати над глибокою філософською проблемою: що є схожого в почуттях любові та ненависті?

Письменник розкриває філософію справжніх страждань – фізичних і душевних. Роман «Мізері» можна назвати своєрідним вибаченям Кінга за всі трагічні кінцівки своїх творів – коли улюблені персонажі вмирали, залишаючи читачів у стані розпачу.

Незважаючи на повну відсутність містики, цей роман пробирає до кісток своїм психологізмом та напруженістю. Ви можете читати онлайн цей приголомшливий твір в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо скачати «Мізері» Стівена Кінга на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Мізері» Стівена Кінга

Знаешь, почему авторы пишут, что посвящают книги своим близким? Потому что в конце концов масштабы собственного эгоизма начинают их пугать.

Может, есть и феи, и эльфы, но помни: Бог помогает тем, кто помогает себе сам.

"Кто-нибудь мог бы прийти и спасти от ужаса, но никто не пришел…потому что никто никогда не приходит".

В писании есть что-то от онанизма; пальцы мучают пишущую машинку, а не собственную плоть, но оба процесса в значительной степени зависят от изобретательности ума, быстроты рук и искренней преданности искусству нетривиального.

Завантажити безкоштовно книгу «Мізері» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мізері» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *