«Мізері» Стівен Кінг

«Мізері» Стівен Кінг

  • Назва: Мізері
  • Письменник: Стівен Кінг
  • Рік: 1987
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • ISBN: 978-617-12-0398-3, 978-0-451-16952-5, 9786171203976
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Мізері» Стивена Кинга

Книга «Мізері» – одна з найбільш шокуючих історій легендарного короля жахів Стівена Кінга. У цьому романі автор розповідає про свого уявного колегу – талановитого та успішного письменника Пола Шелдона, який отримав визнання завдяки серії книг про пригоди дівчини на ім’я Мізері Честейн. Виявляється, прихильники також можуть бути небезпечними – і не просто небезпечними, а сіяти навколо страждання, задовольняючи свої літературні апетити та читацькі фантазії.

Головному герою книги не пощастило – через алкоголь Пол потрапив в автокатастрофу, проте був врятований своєю палкою прихильницею – медсестрою Енн Вілкс, яка в цей час виявилася поруч. Дівчина привела постраждалого до себе додому та вирішила допомогти з лікуванням.

Проте цей «порятунок» виявився справжнім жахіттям для Пола. Поступово він починає розуміти, що Енн «ув’язнила» його. Бути в полоні у жінки з психічними розладами – не просто страшне випробування, а спроба витримати й не завершити своє життя самогубством через щоденні знущання. Енн змушує письменника продовжити завершену серію книг про Мізері, яку Пол «вбив» в останній книзі.

Стівен Кінг вміє тримати інтригу і одночасно лякати читача реалістичними речами – ці дві особливості тісно сплелися в тугий клубок. Перегортаючи кожну наступну сторінку книги, затамовуєш дихання, бо не знаєш, яких сюрпризів чекати від жінки-маніячки, хворою на шизофренію. Поряд з блискучим гострим сюжетом з багатьма неочікуваними поворотами автор пропонує поміркувати над глибокою філософською проблемою: що є схожого в почуттях любові та ненависті?

Письменник розкриває філософію справжніх страждань – фізичних і душевних. Роман «Мізері» можна назвати своєрідним вибаченям Кінга за всі трагічні кінцівки своїх творів – коли улюблені персонажі вмирали, залишаючи читачів у стані розпачу.

Незважаючи на повну відсутність містики, цей роман пробирає до кісток своїм психологізмом та напруженістю. Ви можете читати онлайн цей приголомшливий твір в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо скачати «Мізері» Стівена Кінга на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Мізері» Стивена Кинга

Знаешь, почему авторы пишут, что посвящают книги своим близким? Потому что в конце концов масштабы собственного эгоизма начинают их пугать.

Может, есть и феи, и эльфы, но помни: Бог помогает тем, кто помогает себе сам.

"Кто-нибудь мог бы прийти и спасти от ужаса, но никто не пришел…потому что никто никогда не приходит".

В писании есть что-то от онанизма; пальцы мучают пишущую машинку, а не собственную плоть, но оба процесса в значительной степени зависят от изобретательности ума, быстроты рук и искренней преданности искусству нетривиального.

Завантажити безкоштовно книгу «Мізері» Стивена Кинга

Завантажити книгу «Мізері» у форматі:

Рекомендації

Зозулята зими
Зозулята зими Тала Владмирова, Дара Корній
Крила кольору хмар
Крила кольору хмар Тала Владмирова, Дара Корній
Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб
Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Мізері» Стивена Кинга