«Міжзоряний мандрівник» Джек Лондон

«Міжзоряний мандрівник» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2445 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Міжзоряний мандрівник» Джека Лондона (анотація)

Роман «Міжзоряний мандрівник» – останній великий твір письменника, що був надрукований за його життя (1915). У Сан-Квентінській державній в’язниці відбуває довічне ув’язнення колишній викладач аграрного коледжу, професор Дарел Стендінг. Він потрапив за ґрати через вбивство колеги з ревнощів.

В’язничні наглядачі, караючи його за непокірність, щоразу зашнуровують Дарела в брезентову «пекельну сорочку» – різновид в’язничних тортур, що може викликати серцевий напад. Навчившись упадати в транс, під час тортур Стендінг мандрує світами своїх колишніх життів: від доісторичних часів до початку ХХ століття. Чекаючи на страту, Дарел Стендінг стає живим уособленням принципу – найсильнішим у людині є її дух, який залишається навіть тоді, коли матеріальне тіло вмирає.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Міжзоряний мандрівник» Джека Лондона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Міжзоряний мандрівник» Джека Лондона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Міжзоряний мандрівник» Джека Лондона

Одна відповідь до “Міжзоряний мандрівник”

  1. Даша Даша сказав:

    Після книги “Міжзоряний мандрівник” я точно впевнена, що людина – це перш за все душа, а не тіло. І чим раніше це зрозуміє кожен тим буде краще. Рекомендую почитати, для мене це топ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *