«Мобі Дік, або Білий Кит» Герман Мелвілл

«Мобі Дік, або Білий Кит» Герман Мелвілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2018 переглядів
2018 переглядів

Короткий зміст книги «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла (анотація)

Книга «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла одразу не мала успіху у читачів, але згодом стала шедевром американської літератури. Неймовірне поєднання філософських роздумів, морських пригод та справжню людську драму. Понад десять екранізацій та один оригінал, який варто прочитати кожному.

Головним героєм став молодий та недосвідчений моряк Ізмаїл, який від свого імені веде історію. Разом із капітаном Ахав він вирішив вирушити у небезпечну морську подорож. Їх ціль — знайти та знищити кита-альбіноса на прізвисько Мобі Дік. Навіщо йому це? За що він хоче вбити цю істоту? Радимо читати онлайн усім книгу «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла українською мовою.

Хто отримає перемогу? Людина, яка хоче помститись, чи нестримна стихія? Хто виявиться сильнішим?

Скачати книгу «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мобі Дік, або Білий Кит» Германа Мелвілла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *