«Модри Камень» Олесь Гончар

«Модри Камень» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3444 переглядів
3444 переглядів

Про книгу «Модри Камень» Олеся Гончара

Книга «Модри Камень» відправляє читача у страшний час Другої Світової війни, коли смерть була постійним супутником і могла забрати до себе в будь-яку хвилину. І навіть тоді, коли, здавалося б, щастя вже було так близько…

Олесь Гончар, витримавши важкий тягар війни, відшукав у своїй творчості джерело натхнення і оптимізму. Звичайно ж, це кохання – воно звеличує та надає крила, навіть тоді, коли, здається, безглуздо радіти своїй долі. Саме в такий час, серед безлічі руїн та смертей, зустріли своє щастя молодий радянський солдат-завойовник і словацька дівчина Тереза.

Кохання, що розквітло в їхній душі, могло подолати навіть ідеологічні перешкоди. Чи виявилося воно сильнішим за війну? Незважаючи на трагізм новели, вона змушує повірити в силу кохання, адже кінцівка твору вражає глибиною та проникливістю.

Радимо читати онлайн книгу «Модри Камень» Олеся Гончара українською мовою тим, хто шукає драматичний твір про кохання та тлі трагічних подій людства. Яскравий символізм твору змушує повірити у перемогу життя над смертю. Любов змітає будь-які бар’єри, бо її мова – не політична, а емоційна, коли забуваєш про все на світі поряд з коханою людиною.

Наша електронна бібліотека пропонує скачати книгу «Модри Камень» Олеся Гончара у будь-який зручний час безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат для скачування із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Модри Камень» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Модри Камень» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *