«Модри Камень» Олесь Гончар

«Модри Камень» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9528 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Модри Камень» Олеся Гончара (анотація)

Книга «Модри Камень» відправляє читача у страшний час Другої Світової війни, коли смерть була постійним супутником і могла забрати до себе в будь-яку хвилину. І навіть тоді, коли, здавалося б, щастя вже було так близько…

Олесь Гончар, витримавши важкий тягар війни, відшукав у своїй творчості джерело натхнення і оптимізму. Звичайно ж, це кохання – воно звеличує та надає крила, навіть тоді, коли, здається, безглуздо радіти своїй долі. Саме в такий час, серед безлічі руїн та смертей, зустріли своє щастя молодий радянський солдат-завойовник і словацька дівчина Тереза.

Кохання, що розквітло в їхній душі, могло подолати навіть ідеологічні перешкоди. Чи виявилося воно сильнішим за війну? Незважаючи на трагізм новели, вона змушує повірити в силу кохання, адже кінцівка твору вражає глибиною та проникливістю.

Радимо читати онлайн книгу «Модри Камень» Олеся Гончара українською мовою тим, хто шукає драматичний твір про кохання та тлі трагічних подій людства. Яскравий символізм твору змушує повірити у перемогу життя над смертю. Любов змітає будь-які бар’єри, бо її мова – не політична, а емоційна, коли забуваєш про все на світі поряд з коханою людиною.

Наша електронна бібліотека пропонує скачати книгу «Модри Камень» Олеся Гончара у будь-який зручний час безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат для скачування із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Модри Камень» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Модри Камень» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Модри Камень» Олеся Гончара

Одна відповідь до “Модри Камень”

  1. Анна Анна сказав:

    “Модри Камень” перенесла мене у часи Другої світової, тяжкий період не просто це все читати та разом відчувати весь біль людей. Лиш кохання надає крила та надію на життя навіть у війну. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *