«Могильник» Володимир Худенко

«Могильник» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
952 переглядів
952 переглядів

Про книгу «Могильник» Володимира Худенко

Володимир Худенко – талановитий український письменник, який висвітлює найбільш болючі соціальні проблеми сучасності крізь призму апокаліптичного жанру з домішками містики, наукової фантастики, детективу й трилера. Його книга з моторошною назвою “Могильник” – звернення до всіх, хто вважає, що людина може стати хазяїном всесвіту.

Людство завжди прагнуло до нових досягнень і відкриттів, і все це відбувалося заради підкорення світу. Проте прийшов час показати, яким є справжнє місце людини у цій багатошаровій системі організації життя. Вищі сили вступають у боротьбу з людством, і ті, хто програє, дорого розплачуються за свою слабкість і зухвалість. Якщо ви хочете взяти участь у цьому напруженому протистоянні, рекомендуємо скачати книгу “Могильник”.

Починаючи читати повість, опиняєшся у самому епіцентрі паніки та страху – переляканих людей евакуюють, а спецназівці та військові вільно розміщуються у Києві, наганяючи жах на місцевих жителів. Пройде ще кілька годин – і місто буде повністю паралізоване, і лише трупи на вулицях будуть нагадувати про те, що тут колись вирувало життя. Та це лише початок жахливої історії постапокаліптичного майбутнього, де читачі зустрінуться не тільки з фантастичними жахами, а й альтернативною реальністю.

Володимир Худенко не включає до своїх творів відчайдушних героїв, які можуть вразити сміливими вчинками або міцним й незламним характером. Його персонажі – це звичайні люди, яким притаманний страх і відчай, які не знають, куди подітися від болю та безвиході. Вони не можуть справлятися з емоціями та змушені відповідати за свої помилки.

І найголовніше – всі ми є лише маленькою частинкою великого життєвого механізму, де кожен виконує свою роль. Тільки обрані можуть вирватися з цієї системи та довести, що можливості людини майже безмежні. Чи це знов буде самообманом? Книга “Могильник” з відкритою кінцівкою залишає особливий післясмак і змушує замислитися над багатьма соціальними проблемами сучасності.

Скачати безкоштово книгу «Могильник» Володимира Худенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Могильник» Володимира Худенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *