«Могильник» Володимир Худенко

«Могильник» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2561 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Могильник» Володимира Худенка (анотація)

Володимир Худенко – талановитий український письменник, який висвітлює найбільш болючі соціальні проблеми сучасності крізь призму апокаліптичного жанру з домішками містики, наукової фантастики, детективу й трилера. Його книга з моторошною назвою “Могильник” – звернення до всіх, хто вважає, що людина може стати хазяїном всесвіту.

Людство завжди прагнуло до нових досягнень і відкриттів, і все це відбувалося заради підкорення світу. Проте прийшов час показати, яким є справжнє місце людини у цій багатошаровій системі організації життя. Вищі сили вступають у боротьбу з людством, і ті, хто програє, дорого розплачуються за свою слабкість і зухвалість. Якщо ви хочете взяти участь у цьому напруженому протистоянні, рекомендуємо скачати книгу “Могильник”.

Починаючи читати повість, опиняєшся у самому епіцентрі паніки та страху – переляканих людей евакуюють, а спецназівці та військові вільно розміщуються у Києві, наганяючи жах на місцевих жителів. Пройде ще кілька годин – і місто буде повністю паралізоване, і лише трупи на вулицях будуть нагадувати про те, що тут колись вирувало життя. Та це лише початок жахливої історії постапокаліптичного майбутнього, де читачі зустрінуться не тільки з фантастичними жахами, а й альтернативною реальністю.

Володимир Худенко не включає до своїх творів відчайдушних героїв, які можуть вразити сміливими вчинками або міцним й незламним характером. Його персонажі – це звичайні люди, яким притаманний страх і відчай, які не знають, куди подітися від болю та безвиході. Вони не можуть справлятися з емоціями та змушені відповідати за свої помилки.

І найголовніше – всі ми є лише маленькою частинкою великого життєвого механізму, де кожен виконує свою роль. Тільки обрані можуть вирватися з цієї системи та довести, що можливості людини майже безмежні. Чи це знов буде самообманом? Книга “Могильник” з відкритою кінцівкою залишає особливий післясмак і змушує замислитися над багатьма соціальними проблемами сучасності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Могильник» Володимира Худенка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Могильник» Володимира Худенка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Могильник» Володимира Худенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *