«Могильник» Володимир Худенко

«Могильник» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Могильник» Володимира Худенко

Володимир Худенко – талановитий український письменник, який висвітлює найбільш болючі соціальні проблеми сучасності крізь призму апокаліптичного жанру з домішками містики, наукової фантастики, детективу й трилера. Його книга з моторошною назвою “Могильник” – звернення до всіх, хто вважає, що людина може стати хазяїном всесвіту.

Людство завжди прагнуло до нових досягнень і відкриттів, і все це відбувалося заради підкорення світу. Проте прийшов час показати, яким є справжнє місце людини у цій багатошаровій системі організації життя. Вищі сили вступають у боротьбу з людством, і ті, хто програє, дорого розплачуються за свою слабкість і зухвалість. Якщо ви хочете взяти участь у цьому напруженому протистоянні, рекомендуємо скачати книгу “Могильник”.

Починаючи читати повість, опиняєшся у самому епіцентрі паніки та страху – переляканих людей евакуюють, а спецназівці та військові вільно розміщуються у Києві, наганяючи жах на місцевих жителів. Пройде ще кілька годин – і місто буде повністю паралізоване, і лише трупи на вулицях будуть нагадувати про те, що тут колись вирувало життя. Та це лише початок жахливої історії постапокаліптичного майбутнього, де читачі зустрінуться не тільки з фантастичними жахами, а й альтернативною реальністю.

Володимир Худенко не включає до своїх творів відчайдушних героїв, які можуть вразити сміливими вчинками або міцним й незламним характером. Його персонажі – це звичайні люди, яким притаманний страх і відчай, які не знають, куди подітися від болю та безвиході. Вони не можуть справлятися з емоціями та змушені відповідати за свої помилки.

І найголовніше – всі ми є лише маленькою частинкою великого життєвого механізму, де кожен виконує свою роль. Тільки обрані можуть вирватися з цієї системи та довести, що можливості людини майже безмежні. Чи це знов буде самообманом? Книга “Могильник” з відкритою кінцівкою залишає особливий післясмак і змушує замислитися над багатьма соціальними проблемами сучасності.

Завантажити безкоштовно книгу «Могильник» Володимира Худенко

Рекомендації

Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб
Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг
Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар

Відгуки на книгу «Могильник» Володимира Худенко