«Мойсей» Іван Франко

«Мойсей» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5609 переглядів
5609 переглядів

Про книгу «Мойсей» Івана Франко

Іван Франко – не просто талановитий письменник, вчений та громадський діяч, він – особлива фігура в українській культурі та історії. Його сильне й енергійне літературне слово закарбувалося як вічна класика, адже кожен його твір є символом боротьби українського народу за власну свободу, щастя, гідність. Одним з найбільш відомих поетичних творів Франка є його книга «Мойсей».

В основі твору автор поклав біблійну легенду про Мойсея, переосмисливши її значення для багатостраждальної України. Починаючи читати онлайн книгу «Мойсей» Івана Яковича Франка українською мовою, відразу усвідомлюєш, наскільки вона актуальна саме зараз.

Мойсей був пророком, який хотів привести людство до світлого майбутнього. Він відстоює нові, прогресивні погляди, але в нього є ідейні вороги – Датан та Авірон. Палка та емоційна мова, яскраві епітети, влучні алегоричні образи – це все підкреслює, наскільки важко вести за собою великий натовп, змусити людей повірити в тебе.

Кінцівка цієї історії схожа на гірку реальність та змушує замислитися над соціальними цінностями та майбутнім, яке люди самі можуть створити для себе і своїх нащадків. Якщо ви хочете доторкнутися до невмирущої класики, що є актуальною більше ста років, радимо скачати книгу «Мойсей» Івана Яковича Франка у нашій віртуальній бібліотеці, обравши будь-який з форматів fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) – безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Мойсей» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мойсей» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *