«Молодий Адам» Александр Троккі

«Молодий Адам» Александр Троккі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Молодий Адам» Александра Троккі

Чи хочете ви побачити історію людських гріхів – їхнє поступове становлення, яскраві приклади їхньої демонстрації в соціумі? Александр Троккі у спокійній манері оповіді висвітлює життєвий шлях свого героя Джо, який, як Адам, з насолодою куштує заборонені плоди та не поспішає розплачуватися за свої вчинки. Його власне задоволення дуже дорого коштує для інших – страждають невинні люди, зате із самим Джо нічого страшного не відбувається. Жахлива несправедливість? Ні, це звичайне життя, яке ми часто сприймаємо як буденність, а потім не можемо забути про ті душевні рани…

З перших сторінок книги «Молодий Адам» знайомимося з тим самим Джо – бунтарем, який зробив ставку на аморальність через виклик усьому світові. Не дивно, що головний герой є надзвичайно харизматичним та сексуально привабливим для жінок – «погані хлопці» завжди подобалися жіночій половині. Соковиті елементи еротики, що доповнюють сюжетну лінію книги, підвищують градус емоційності та яскравіше розкривають неоднозначний і суперечливий образ головного персонажа.

Поступово роман затягує читача у подальші таємниці і поступово перетворюється на детективний трилер, де читач розгадує таємницю вбивства дівчини, все більше наближаючись до свідомості Джо. Твір «Молодий Адам» написаний у вигляді своєрідної сповіді головного героя – велика кількість філософських висловлювань і роздумів на тему моральних чеснот робить його глибоким і багатогранним. Його можна порівняти з екзистенціальним романом А. Камю «Сторонній» – ті ж самі мотиви самотності та протидія всьому світові.

Незважаючи на те, що головний герой книги – це яскраве втілення всього можливого «бруду», його варто сприймати й дещо по-іншому – як людину, що заплуталася в своїх прагненнях та, багато втративши у житті, вирішила чимось заповнити свою порожнечу.
Якщо ви шукаєте одночасно гостросюжетну та філософську історію з романтичною складовою, рекомендуємо скачати «Молодий Адам» Александра Троккі.

Цей твір знаходиться в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають можливість читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Вибрані новели
Вибрані новели Василь Стефаник
Чорний яр
Чорний яр Олесь Гончар
Зачарована Десна (збірник)
Зачарована Десна (збірник) Олександр Довженко
Веселий цвинтар
Веселий цвинтар Василь Стус

Відгуки на книгу «Молодий Адам» Александра Троккі