«Молодий Адам» Олександр Троккі

«Молодий Адам» Олександр Троккі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
210 переглядів
210 переглядів

Про книгу «Молодий Адам» Олександра Троккі

Чи хочете ви побачити історію людських гріхів – їхнє поступове становлення, яскраві приклади їхньої демонстрації в соціумі? Александр Троккі у спокійній манері оповіді висвітлює життєвий шлях свого героя Джо, який, як Адам, з насолодою куштує заборонені плоди та не поспішає розплачуватися за свої вчинки. Його власне задоволення дуже дорого коштує для інших – страждають невинні люди, зате із самим Джо нічого страшного не відбувається. Жахлива несправедливість? Ні, це звичайне життя, яке ми часто сприймаємо як буденність, а потім не можемо забути про ті душевні рани…

З перших сторінок книги «Молодий Адам» знайомимося з тим самим Джо – бунтарем, який зробив ставку на аморальність через виклик усьому світові. Не дивно, що головний герой є надзвичайно харизматичним та сексуально привабливим для жінок – «погані хлопці» завжди подобалися жіночій половині. Соковиті елементи еротики, що доповнюють сюжетну лінію книги, підвищують градус емоційності та яскравіше розкривають неоднозначний і суперечливий образ головного персонажа.

Поступово роман затягує читача у подальші таємниці і поступово перетворюється на детективний трилер, де читач розгадує таємницю вбивства дівчини, все більше наближаючись до свідомості Джо. Твір «Молодий Адам» написаний у вигляді своєрідної сповіді головного героя – велика кількість філософських висловлювань і роздумів на тему моральних чеснот робить його глибоким і багатогранним. Його можна порівняти з екзистенціальним романом А. Камю «Сторонній» – ті ж самі мотиви самотності та протидія всьому світові.

Незважаючи на те, що головний герой книги – це яскраве втілення всього можливого «бруду», його варто сприймати й дещо по-іншому – як людину, що заплуталася в своїх прагненнях та, багато втративши у житті, вирішила чимось заповнити свою порожнечу.
Якщо ви шукаєте одночасно гостросюжетну та філософську історію з романтичною складовою, рекомендуємо скачати «Молодий Адам» Александра Троккі.

Цей твір знаходиться в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають можливість читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Молодий Адам» Олександра Троккі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *