«Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

«Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4304 переглядів
4304 переглядів

Про книгу «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

«Молоко з кров’ю» – один з найпроникливіших романів української письменниці Люко Дашвар. З перших сторінок читач зануриться в колоритну атмосферу невеличкого українського села та пройде з головними героями нелегкий шлях пошуку себе та своїх почуттів. І хоча події твору розгортаються у другій половині минулого століття, не жахи війни, голодування або тоталітарні лещата будуть ключовими у стражданні персонажів. Ще більший біль можуть принести одні лише почуття…

У центрі сюжетної лінії книги опиняється Маруся – ефектна дівчина з норовливим характером. Саме вона заплутує долі багатьох зі свого оточення у тугий клубок, прирікаючи ні в чому не повинних людей на багаторічні страждання. А все тому, що дівчина не може розібратися зі своїми почуттями та пристрастями.

Чому люди люблять одних, а створюють родини з іншими? Це дивне запитання розкривається у всій своїй красі на сторінках книги «Молоко з кров’ю». Письменниця яскраво показує, що кохання може бути дуже неоднозначним і небезпечним почуттям. Воно затьмарює розум і штовхає на безглузді вчинки, посміхається відлунням страждань і відчаю, демонструючи поламані життя.

Маруся і Льошка – найкрасивіша пара на селі. Гідний, розумний, красень – саме такі парубки вважаються ідеалом. Але дівчині це байдуже. Не любить вона Льошу, хоча і вийшла за нього заміж «для солідності». І кожного вечора, як тільки чоловік міцно засинає, Маруся поспішає до вікна і відчиняє його сусідському хлопцю – худорлявому та рудому Стьопці у поламаних окулярах. Дівчина знає: завжди біля бузкового куща він буде на неї чекати, залишивши свою некрасиву дружину, на якій одружився теж для виду.

Ця життєва книга не може не вразити – на її сторінках вистачає бурхливих емоцій і трагічних подій. Всі персонажі дуже глибокі й живі, у кожного – непроста життєва історія. Письменниця приділяє особливу увагу непомітним на перший погляд деталям, що виявляються ключовими у деяких сюжетних поворотах – червоному намисту, бузковому кущу. Це огортає роман ореолом містичності й загадковості.

Цей твір ви можете читати онлайн у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для тих, хто бажає скачати «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар, пропонуємо роман у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

— Марусько, я тебе люблю, — прошепотів відчайдушно.

— Дивись мені! Люби! — наказала.

* Любов – краще за життя. І щоби це зрозуміти, треба прожити ціле життя.

– Мамо, як до ранку не повернуся, значить – чи заміж виходжу, чи втопилася!

– З Богом, доню!

"Кожна дівчина свою зірку бачить. Одна до неї тягнеться, інша – за собою кличе, третя – дивиться на неї, і край"

Скачати безкоштово книгу «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *