«Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

«Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

«Молоко з кров’ю» – один з найпроникливіших романів української письменниці Люко Дашвар. З перших сторінок читач зануриться в колоритну атмосферу невеличкого українського села та пройде з головними героями нелегкий шлях пошуку себе та своїх почуттів. І хоча події твору розгортаються у другій половині минулого століття, не жахи війни, голодування або тоталітарні лещата будуть ключовими у стражданні персонажів. Ще більший біль можуть принести одні лише почуття…

У центрі сюжетної лінії книги опиняється Маруся – ефектна дівчина з норовливим характером. Саме вона заплутує долі багатьох зі свого оточення у тугий клубок, прирікаючи ні в чому не повинних людей на багаторічні страждання. А все тому, що дівчина не може розібратися зі своїми почуттями та пристрастями.

Чому люди люблять одних, а створюють родини з іншими? Це дивне запитання розкривається у всій своїй красі на сторінках книги «Молоко з кров’ю». Письменниця яскраво показує, що кохання може бути дуже неоднозначним і небезпечним почуттям. Воно затьмарює розум і штовхає на безглузді вчинки, посміхається відлунням страждань і відчаю, демонструючи поламані життя.

Маруся і Льошка – найкрасивіша пара на селі. Гідний, розумний, красень – саме такі парубки вважаються ідеалом. Але дівчині це байдуже. Не любить вона Льошу, хоча і вийшла за нього заміж «для солідності». І кожного вечора, як тільки чоловік міцно засинає, Маруся поспішає до вікна і відчиняє його сусідському хлопцю – худорлявому та рудому Стьопці у поламаних окулярах. Дівчина знає: завжди біля бузкового куща він буде на неї чекати, залишивши свою некрасиву дружину, на якій одружився теж для виду.

Ця життєва книга не може не вразити – на її сторінках вистачає бурхливих емоцій і трагічних подій. Всі персонажі дуже глибокі й живі, у кожного – непроста життєва історія. Письменниця приділяє особливу увагу непомітним на перший погляд деталям, що виявляються ключовими у деяких сюжетних поворотах – червоному намисту, бузковому кущу. Це огортає роман ореолом містичності й загадковості.

Цей твір ви можете читати онлайн у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для тих, хто бажає скачати «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар, пропонуємо роман у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

"Кожна дівчина свою зірку бачить. Одна до неї тягнеться, інша – за собою кличе, третя – дивиться на неї, і край"

* Любов – краще за життя. І щоби це зрозуміти, треба прожити ціле життя.

– Мамо, як до ранку не повернуся, значить – чи заміж виходжу, чи втопилася!

– З Богом, доню!

"Любов – не для чужих очей. Любов – то таємниця. Незбагненна примха безрозсудного серця. Квітка папороті. Палкі обійми під сонцем не змусять ту квітку розпуститися вночі. Тільки – дві зорі, що раптом перестануть світити холодним блакитним вогнем, запалають теплим світлом любові і впадуть у своє кохання, як у темний, безлюдний ліс, де на них уже чекає квітка папороті. І що його бідкатися про загублене життя? Любов – краща за життя. І щоби це зрозуміти, треба прожити ціле життя"

Завантажити безкоштовно книгу «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

Завантажити книгу «Молоко з кров’ю» у форматі:

Рекомендації

Завжди поруч
Завжди поруч Михаїл Гранд
Еге ж…
Еге ж… Сергій Мисько
Сутінки
Сутінки Стефені Маєр
Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням
Дарована весна, або Відь... Наталія Довгопол

Відгуки на книгу «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар