«Молоко з медом» Йоанна Ягелло

«Молоко з медом» Йоанна Ягелло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1134 переглядів
1134 переглядів

Про книгу «Молоко з медом» Йоанни Ягелло

Історія про гарненьку дівчинку-підлітка Халіну Барську підходить до завершення. І якщо у першій книзі серії «Кава з кардамоном» вона шукала відповіді на таємниці минулого родини, то тепер дівчина має боротись за своє світле майбутнє. 

Книга «Молоко з медом» – продовження історії про щасливе життя Лінки, яке підсунуло їй величезну проблему у вигляді вагітності. Та чи можна так казати про зародження нового життя? Звісно, це щастя! Але ж не тоді, коли ти ще неповноліття, а попереду – вступ до вишу і довгі роки навчання. 

Радимо читати онлайн книгу «Молоко з медом» Йоанни Ягелло українською мовою всім, кому є 15+, а далі без вікових обмежень. Особливо буде корисно батькам підлітків, адже, як показує життя, ми зі своїми дітьми на різних хвилях. 

Прийняття, підтримка, безмежна любов – ось що потрібно молоді сьогодні, і тоді вони здолають будь-які перешкоди. 

Халіну покидає хлопець, коли дізнається про її вагітність. Низький вчинок, та чи можна осуджувати молодого, який сам ще не визначився у житті, немає ні освіти, ні власного майна? Він виявився неготовим до створення сім’ї, занадто рано. 

А як головна героїня подолає важкий період, чи впорається? Дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Молоко з медом» Йоанни Ягелло безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). А кава, присмачена кардамоном, додасть задоволення вашому відпочинку!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Молоко з медом» Йоанни Ягелло

Одна відповідь до “Молоко з медом”

  1. Марія Марія сказав:

    Суппер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *