«Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» Джон Куніос, Марк Біман

«Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» Джон Куніос, Марк Біман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
851 переглядів
851 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» Джона Куніоса, Марка Бімана (анотація)

Звідки беруться неймовірні ідеї? Що відбувається в людському мозку під час пошуку варіантів розв’язання проблеми? Як формуються інсайти і як можна збільшити шанси на їх виникнення? У книжці «Момент еврики» Джон Куніос і Марк Біман пояснюють, як саме виникають ідеї і що їх стимулює. Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також — чи корисне воно і як краще його задіяти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» Джона Куніоса, Марка Бімана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок» Джона Куніоса, Марка Бімана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *