«Морфій» Щепан Твардох

«Морфій» Щепан Твардох

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
367 переглядів
367 переглядів

Про книгу «Морфій» Щепана Твардоха

Друга світова війна стала причиною загибелі мільйонів людей, винищення цілих сімей, нестримного болю і сліз, котрі залишились в житті уцілілих на всі подальші роки. Герой книги «Морфій», як ніхто, постраждав від кровопролитних битв і безуспішних спроб врятувати свою націю. Він знайшов в собі сили і відмовився від високого статусу. Він залишив свій маєток і пішов на фронт, щоб помститись німецьким загарбникам. 

Та чи зміг він вплинути на хід історії? Чи вдалось йому врятувати країну? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Морфій» Щепана Твардоха українською мовою.

Майже невичерпні ресурси Гітлера допомогли йому створити потужну армію, котра за короткий проміжок часу підкорила собі всю Польщу. Правління захопленої країни не встигло зібрати армію, що дала б відсіч ворогам. Замість військових з фашистами боролись звичайні люди, що об’єднались в партизанські загони.

Проте сили були надто нерівними. Країна швидко програла війну. Герой постав перед вибором – продовжити виконання своєї місії чи впасти в прірву наркозалежності? Останні місяці чоловіка переслідують заплутані думки й галюцинації. Він розуміє, що більше так продовжуватись не може.

Чи зможе герой взяти себе в руки і змінити власне життя? Щоб заглянути в його майбутнє, пропонуємо скачати книгу «Морфій» Щепана Твардоха безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Морфій» Щепана Твардоха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *