«Морг. Історії луганського санітара» Євген Спірін

«Морг. Історії луганського санітара» Євген Спірін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2612 переглядів
2612 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Морг. Історії луганського санітара» Євгена Спіріна (анотація)

Ніхто не наважиться так відкрито сміятись над самою смертю, як учасники військових дій на сході України. В цьому ви знову переконаєтеся, якщо почнете читати онлайн книгу «Морг. Історії луганського санітара» Євгена Спіріна українською мовою на нашому літературному порталі.

Що таке морг? Виявляється, це дуже цікавий заклад. Тут можна знайти багато незвичайного і навіть абсурдного. Один біля одного лежать звичайний сільський хуліган і вельможа, який помер через те, що впхав в свого рота надто багато червоної ікри.

В цьому місці немає розподілу на класи, тут втрачається суспільна нерівність, кожна людина перетворюється на бездушну матерію, що чекає свого часу для поховання.

Герої книги «Морг. Історії луганського санітара» – це відважні патріоти, які не покинули окуповано місто. Автор і його колеги продовжували займатись звичною справою. І навіть коли кількість трупів стала більшою на кількість місць в холодній кімнаті, вони знаходили в собі сили, щоб продовжувати виснажливу роботу.

Санітари побачили страх, розпач і ненависть. Вони зрозуміли, що саме війна здатна розкрити суть людини, зняти з неї маску, за котрою ховається цінність кожного з нас.

Який слід в житті автора залишила війна на сході? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Морг. Історії луганського санітара» Євгена Спіріна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Морг. Історії луганського санітара» Євгена Спіріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Морг. Історії луганського санітара» Євгена Спіріна

2 відповіді до “Морг. Історії луганського санітара”

  1. ... ... сказав:

    Як завантажити книгу?

  2. Марія Марія сказав:

    Брр я досі не розумію як наважилась прочитати “Історію луганського санітара”. Я навіть повноцінно не можу відчути, що відчував головний герой який із-за війни вимушений був покинути свою мрію та стати санітаром у морзі. Мені здається прочитати варто аби ще більше цінувати своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *