«Морозенко» Панас Мирний

«Морозенко» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2645 переглядів

Короткий зміст книги «Морозенко» Панаса Мирного (анотація)

Сира холодна хата ледь освітлюється тліючим каганцем. Віконця вщент вкриті морозними візерунками, які потроху відтаюючи стікають по сірим стінам вологою. Святий образ з кутка спостерігає сумними очима за тим, що відбувається в хаті. Тут на печі скрутилися мати с семеричним хлопчиком – їм холодно, голодно і тяжко…

Читати онлайн книгу «Морозенко» Панаса Мирного українською мовою сподобається всім любителям класичної літератури. Автор висвітлює проблему селянської бідноти – гостро, сумно, зворушливо.

Головний герой оповідання – малий хлопчик, який пішов до хрещеного батька в гості на Новорічні свята в той самий час, коли надворі лютував мороз. Що з цього вийшло, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Морозенко» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Книга «Морозенко» – тяжка правда життя, яка і зараз, в цивілізованому сучасному світі зустрічається не так вже і рідко. Як і сто років тому, так і зараз в суспільстві існують нужденні сім’ї, які голодують. І саме жахливе те, що страждають діти. Голодні, холодні, вони гинуть від хвороб і нещасних випадків. Сумно…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Морозенко» Панаса Мирного та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Морозенко» Панаса Мирного: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Морозенко» Панаса Мирного і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Морозенко» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Морозенко» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *