«Морозенко» Панас Мирний

«Морозенко» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1373 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Морозенко» Панаса Мирного (анотація)

Сира холодна хата ледь освітлюється тліючим каганцем. Віконця вщент вкриті морозними візерунками, які потроху відтаюючи стікають по сірим стінам вологою. Святий образ з кутка спостерігає сумними очима за тим, що відбувається в хаті. Тут на печі скрутилися мати с семеричним хлопчиком – їм холодно, голодно і тяжко…

Читати онлайн книгу «Морозенко» Панаса Мирного українською мовою сподобається всім любителям класичної літератури. Автор висвітлює проблему селянської бідноти – гостро, сумно, зворушливо.

Головний герой оповідання – малий хлопчик, який пішов до хрещеного батька в гості на Новорічні свята в той самий час, коли надворі лютував мороз. Що з цього вийшло, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Морозенко» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Книга «Морозенко» – тяжка правда життя, яка і зараз, в цивілізованому сучасному світі зустрічається не так вже і рідко. Як і сто років тому, так і зараз в суспільстві існують нужденні сім’ї, які голодують. І саме жахливе те, що страждають діти. Голодні, холодні, вони гинуть від хвороб і нещасних випадків. Сумно…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Морозенко» Панаса Мирного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Морозенко» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Морозенко» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *