«Москаль-чарівник» Іван Котляревський

«Москаль-чарівник» Іван Котляревський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3309 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Москаль-чарівник» Івана Котляревського (анотація)

Книга-п’єса «Москаль-чарівник» від легенди української класичної літератури Івана Котляревського вже стала класикою серед читачів. За жанром п’єса фігурує як водевіль, тобто варіація короткої комедії з куплетами, які виконуються під музику в антуражі простих декорацій та невеликої кількості персонажів. Хоч і в основі сюжету факт про зрадливу дружину, проте сам автор подає досить лаконічно тему «подружньої невірності» та радше висміює її через кумедність самого твору.

Зав’язка сюжета закладається в тому, що Финтик залицяється до Тетяни, але вона чітко дає зрозуміти, що її це не цікавить. Коли паралельно в цей момент повертається чоловік вищезгаданої Тетяни. Після чого з’являється «москаль-чарівник», який обдурює господарів, начебто він вміє творити чудеса. Це все в антуражі класичного українського села, в описі талановитого письменника. П’єса також була екранізована на іменитій кіностудії імені О. Довженка в 1995 році.

Скачати книгу «Москаль-чарівник» з-під пера Івана Котляревського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Познайомтесь ближче з класикою театральної літератури, почавши читати онлайн книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *