«Москаль-чарівник» Іван Котляревський

«Москаль-чарівник» Іван Котляревський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1110 переглядів
1110 переглядів

Про книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського

Книга-п’єса «Москаль-чарівник» від легенди української класичної літератури Івана Котляревського вже стала класикою серед читачів. За жанром п’єса фігурує як водевіль, тобто варіація короткої комедії з куплетами, які виконуються під музику в антуражі простих декорацій та невеликої кількості персонажів. Хоч і в основі сюжету факт про зрадливу дружину, проте сам автор подає досить лаконічно тему «подружньої невірності» та радше висміює її через кумедність самого твору.

Зав’язка сюжета закладається в тому, що Финтик залицяється до Тетяни, але вона чітко дає зрозуміти, що її це не цікавить. Коли паралельно в цей момент повертається чоловік вищезгаданої Тетяни. Після чого з’являється «москаль-чарівник», який обдурює господарів, начебто він вміє творити чудеса. Це все в антуражі класичного українського села, в описі талановитого письменника. П’єса також була екранізована на іменитій кіностудії імені О. Довженка в 1995 році.

Скачати книгу «Москаль-чарівник» з-під пера Івана Котляревського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Познайомтесь ближче з класикою театральної літератури, почавши читати онлайн книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Москаль-чарівник» Івана Котляревського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *