«Моцарт 2.0» Дорж Бату

«Моцарт 2.0» Дорж Бату

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
942 переглядів
942 переглядів

Про книгу «Моцарт 2.0» Доржа Бату

Якби ви мали другий шанс, на що б ви його використали? Хотіли б ви прожити своє життя геть по-іншому?

Нью-Йорк, 2018 рік. У місті був помічений підозрілий чоловік у старомодному костюмі та перукою на голові. Він видає себе за того самого Моцарта.

Далі читачу розкривається справжнє диво: композитор помирає у 18 столітті, а на наступний день прокидається у сучасному мегаполісі. Головний герой певний, що потрапив в справжнє пекло. Його одразу ж забирають у відділення поліції, де хочуть встановити хто він такий. Але у відділку Моцарту дуже щастить, адже він знаходить подругу, яка рятує його від поліції, божевілля, голоду і відсутності даху над головою. Стейсі, вона ж Штеффі, вона ж Стася — нелегальна емігрантка з України, яка працює в популярному ресторані, а також є цінним інформатором поліції. Якщо вам цікаво, що буде далі з відомим композитором, тоді варто почати читати онлайн книгу «Моцарт 2.0» Доржа Бату українською мовою.

Книга «Моцарт 2.0» — добра, чарівна історія про переміщення у часі, другий шанс, дружбу, цінність простих речей. Автор спілкується з вами простою, зрозумілою мовою, додаючи велику порцію гумору. Завдяки книзі ви дізнаєтесь багато фактів із життя великого композитора.

Скачати книгу «Моцарт 2.0» Доржа Бату безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моцарт 2.0» Доржа Бату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *