«Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алан Піз, Барбара Піз

«Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алан Піз, Барбара Піз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12974 переглядів
12974 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алана Піза, Барбари Піз (анотація)

Книга «Мова рухів тіла» Алана Піза, Барбари Піз призначена для широкого кола читачів, а особливо для тих, хто цікавиться психологією і хоче навчитись краще розуміти інших людей. Іноді тіло може бути красномовнішим за слова, бо його рухи видають інформацію, яку людина може намагатись приховати.

Жести, міміка та поза тіла – це теж своєрідна мова, і якщо її знати і правильно розуміти, то можна побачити, що людина насправді відчуває у тій чи іншій ситуації або у певних обставинах, визначити, говорить вона правду чи обманює, які має наміри, налаштована дружньо чи вороже. Загалом мова рухів тіла дуже багато може розповісти, але є один важливий нюанс – враховувати потрібно багато різних моментів одночасно, щоб не робити передчасних висновків і не трактувати жести й міміку неправильно.

Алан та Барбара Піз – це досвідчені знавці людської комунікації і дослідники мови тіла, а ця книга є результатом їх багаторічних спостережень і досліджень. Вони вже встигли написати декілька світових бестселерів, тому їх імена знають у різних країнах. А це означає, що люди по всій планеті поступово навчаються розуміти мову свого й чужого тіла і використовувати ці знання в різних життєвих ситуаціях.

Тепер і у вас є можливість вивчити цю цікаву і корисну науку, яка допоможе будувати стосунки з іншими, досягати успіху і приймати вірні рішення у важливі чи навіть вирішальні моменти життя.

Слухати аудіокнигу «Мова рухів тіла» Алана та Барбари Пізів онлайн російською мовою безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алана Піза, Барбари Піз та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алана Піза, Барбари Піз: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алана Піза, Барбари Піз і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мова рухів тіла (Мова жестів)» Алана Піза, Барбари Піз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *