«Мова: таємниці відьом» Наталя Місюк

«Мова: таємниці відьом» Наталя Місюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
47 переглядів
47 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мова: таємниці відьом» Наталі Місюк (анотація)

У форматі пригодницької історії вона розповідає про особливості української мови, які важливо знати кожному, хто щойно відкриває її для себе. Основою книжки став особистий досвід авторки Наталі Місюк, кримки, яка 2014 року залишила півострів, переїхала до Львова і почала розмовляти й писати українською в побуті, роботі й творчості. Події книги відбуваються в чарівному містечку, де живуть відьми. Головний герой знайомиться з ними, переживає захопливі пригоди, потрапляє в халепи, робить несподівані відкриття про мову й життя загалом. А в результаті він… Та хто ж вам скаже, що в результаті? Читайте книгу — і дізнаєтеся!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мова: таємниці відьом» Наталі Місюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мова: таємниці відьом» Наталі Місюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *