«Мовчання ягнят» Томас Гарріс

«Мовчання ягнят» Томас Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Мовчання ягнят» Томаса Гарріса

Роман “Мовчання ягнят” – друга частина легендарної серії про Ганнібала Лектера. Томас Гарріс продовжує знайомити читача з витонченим та жахливим образом серійного вбивці, який не ховається від поліції, а навпаки їй допомагає своєрідним чином. Фільм, який був знятий за мотивами цієї книги, одразу отримав п’ять нагород “Оскар”. Цей детектив обов’язково треба скачати всім прихильникам атмосферного психологічного трилеру з присмаком відвертого хорору.

Головна героїня книги “Мовчання ягнят” Кларіс Старлінг – майбутній співробітник ФБР, яка завершує навчання в академії, отримує перше серйозне завдання – розкрити серію страшних вбивств молодих дівчат. Загадковий вбивця на прізвисько Буффало-Білл здирає зі своїх жертв шкіру, а їхні тіла кидає в річки. Справа стає серйознішою, коли зникає дочка сенатора Кетрін. Поки за розслідування не береться головна героїня, воно не просувається ані на крок.

Щоб краще розібратися у серії моторошних вбивств, дівчина зустрічається з Лектером – людиною-людоїдом, який геніально володіє психологією та може передбачити наступний крок будь-якого маніяка. Так розпочинається їхнє співробітництво, і дуже скоро Ганнібал опиняється на волі після втечі з психіатричної лікарні-тюрми. Суспільство опинилося під новою загрозою, адже Лектер – найнебезпечніший та найхитріший з усіх злочинців.

Томас Гарріс продовжує психологічну гру з читачем, розпочату в першій частині циклу “Ганнібал Лектер”. Він пропонує незвичайну форму детективу – ім’я вбивці стає відомим майже одразу, проте сюжет заворожує незвичайними стосунками між Старлінг та Лектером.

Ганнібал ніби допомагає слідству, проте сам він знаходиться “по той бік”, бо є одним із злочинців. Як майстерний психотерапевт, він дає Кларіс натяки, за якими тягнеться ниточка істини. Розпочинаючи читати цей твір, не можеш нічого з собою вдіяти – невже Лектер гіпнотизує своєю харизмою і читача? Незважаючи на величезний список його вбивств, бачиш у ньому лише інтелігентну і дуже розумну людину.

Книга “Мовчання ягнят” – це потужний поштовх глибше зазирнути у свою душу. Суперечливий та багатогранний образ головного героя змушує задуматися: чи є і в нас щось таке, від чого може стати справді моторошно?

Завантажити безкоштовно книгу «Мовчання ягнят» Томаса Гарріса

Завантажити книгу «Мовчання ягнят» у форматі:

Рекомендації

Жорстоке небо
Жорстоке небо Макс Кідрук
Таємна історія
Таємна історія Донна Тартт
Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар
Ребекка
Ребекка Дафна дю Мор’є

Відгуки на книгу «Мовчання ягнят» Томаса Гарріса

Комментарии для сайта Cackle