«Мовчання ягнят» Томас Гарріс

«Мовчання ягнят» Томас Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1942 переглядів
1942 переглядів

Про книгу «Мовчання ягнят» Томаса Гарріса

Роман “Мовчання ягнят” – друга частина легендарної серії про Ганнібала Лектера. Томас Гарріс продовжує знайомити читача з витонченим та жахливим образом серійного вбивці, який не ховається від поліції, а навпаки їй допомагає своєрідним чином. Фільм, який був знятий за мотивами цієї книги, одразу отримав п’ять нагород “Оскар”. Детектив “Мовчання ягнят” обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) всім прихильникам атмосферного психологічного трилеру з присмаком відвертого хорору.

Головна героїня книги “Мовчання ягнят” Кларіс Старлінг – майбутній співробітник ФБР, яка завершує навчання в академії, отримує перше серйозне завдання – розкрити серію страшних вбивств молодих дівчат. Загадковий вбивця на прізвисько Буффало-Білл здирає зі своїх жертв шкіру, а їхні тіла кидає в річки. Справа стає серйознішою, коли зникає дочка сенатора Кетрін. Поки за розслідування не береться головна героїня, воно не просувається ані на крок.

Щоб краще розібратися у серії моторошних вбивств, дівчина зустрічається з Лектером – людиною-людоїдом, який геніально володіє психологією та може передбачити наступний крок будь-якого маніяка. Так розпочинається їхнє співробітництво, і дуже скоро Ганнібал опиняється на волі після втечі з психіатричної лікарні-тюрми. Суспільство опинилося під новою загрозою, адже Лектер – найнебезпечніший та найхитріший з усіх злочинців.

Томас Гарріс продовжує психологічну гру з читачем, розпочату в першій частині циклу “Ганнібал Лектер”. Він пропонує незвичайну форму детективу – ім’я вбивці стає відомим майже одразу, проте сюжет заворожує незвичайними стосунками між Старлінг та Лектером.

Ганнібал ніби допомагає слідству, проте сам він знаходиться “по той бік”, бо є одним із злочинців. Як майстерний психотерапевт, він дає Кларіс натяки, за якими тягнеться ниточка істини. Розпочинаючи читати онлайн книгу “Мовчання ягнят”, не можеш нічого з собою вдіяти – невже Лектер гіпнотизує своєю харизмою і читача? Незважаючи на величезний список його вбивств, бачиш у ньому лише інтелігентну і дуже розумну людину.

Книга “Мовчання ягнят” – це потужний поштовх глибше зазирнути у свою душу. Суперечливий та багатогранний образ головного героя змушує задуматися: чи є і в нас щось таке, від чого може стати справді моторошно?

Завантажити безкоштовно книгу «Мовчання ягнят» Томаса Гарріса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мовчання ягнят» Томаса Гарріса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *