«Мовчазна дружина» А. С. А. Гаррісон

«Мовчазна дружина» А. С. А. Гаррісон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1003 переглядів
1003 переглядів

Про книгу «Мовчазна дружина» А. С. А. Гаррісон

Книгу «Мовчазна дружина» можна назвати гімном зраджених у непростому шлюбі. Здавалося б, А. С. А. Гаррісон показала звичайне життя сімейної пари з налагодженим побутом, в якої є свої «темні сторони», але поряд з цим перед читачем розкривається справжня трагедія цього шлюбу. І найгірше те, що ані чоловік, ані дружина не хочуть нічого змінювати, надаючи перевагу «комфортній брехні», користуючись тими благами, які добилися за роки сумісного життя.

Починаючи читати онлайн цей твір, знайомимося з головними героями – Джоді й Тоддом, шлюбному терміну яких можна тільки позаздрити – вже цілих двадцять років! Їхнє сумісне життя протікає спокійно та без особливих потрясінь, вони доволі забезпечені та можуть дозволити собі будь-що. Але що стоїть за цим зовнішнім спокоєм та гармонією?

Перше, що кидається в очі в сюжеті книги – це зрадницькі «прогулянки» Тодда до інших жінок, на які Джоді не звертає уваги. Можливо, і їй є що приховувати від свого чоловіка? Таємниці, що маскувалися роками під байдужість та щоденні звички, трансформуються у страшні одкровення, від яких стане моторошно навіть тим читачам, які звикли до неочікуваних сюжетних поворотів.

Ця книга вчить багатьом речам, проте найголовніше, що хотіла сказати письменниця – не мовчіть у шлюбі, закриваючи очі на непорозуміння та труднощі. Це – оманлива думка, адже сюжет цього роману доводить: мовчання заради спасіння чинить обернену дію – воно вбиває шлюб та робить чоловіка й дружину абсолютно чужими і віддаленими людьми. Роман побудований так, що розповідь ведеться про кожного з героїв окремо. замість «вони» є тільки він і вона – сімейне життя, розділене навпіл.

Роман «Мовчазна дружина» поєднує в собі кілька жанрів; це – і сумна сімейна драма з неквапливим розгортанням сюжетних подій, і детектив з елементами трилера, який змусить затамувати подих, і психологічні нариси – Джоді займалася психотерапевтичною практикою, тому текст доповнений поясненням теорій відомих психотерапевтів.

Поспішайте скачати «Мовчазна дружина» А. С. А. Гаррісон безкоштовно та без реєстрації на нашому сайті. Ми пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мовчазна дружина» А. С. А. Гаррісон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *